تهران
مدل ها و استایل های زیبا و جذاب برای روز ولنتایناستایل های زیبا و جذاب برای ولنتاینروز ولنتاین یا روز عشق مصادف با 14 ژانویه سال میلادی است که این روز دارای پوشش ها و تم های مخصوص به خود است. همرنگ و هماهنگ شدن با نمادهای این روز در سبک پوشش و آرایش جزئی از مراسم برگزاری آن می باشد. استایل روز ولنتاین شامل سبک لباس پوشیدن، آرایش کردن و دیزاین مو می شود.
دستبند طلا زنانه 202030 مدل دستبند طلا زنانه سال 2020 + راهنمای خریددستبند طلا همیشه به عنوان یکی از اصلی ترین زیور آلات برای مد و پوشاک زنانه بوده است، این قطعه کلاسیک نه تنها از مد نمی افتد بلکه می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری گرانبها نیز در نظر گرفته شود. گذشته از آن، بسیاری از خانم ها دستبند طلا را نمادی از اعتماد به نفس، ارزش و دستیابی به موفقیت می دانند.
جایزه اسکار 2020پیشتازان اسکار 2020 چه فیلم هایی هستندمراسم اسکار 2020 امسال نیز همانند نود و یک دوره گذشته برگزار شد و در آن فیلم هایی بسیار خوش درخشیدند. یکی از این فیلم ها جوکر بود که در بخش های مختلف نامزد ی دریافت اسکار را داشت و در انتها نیز در چند قسمت موفق به کسب مقام اول و جایزه اسکارشد. در این مقاله به بررسی اهدا جوایز و فیلم ها می‌پردازیم.
لاغر شدن در خانهلاغری شکم و پهلو با ورزشامکان حضور در باشگاه های ورزشی برای همه ی افراد وجود ندارد و از طرفی اکثر ما دوست داریم تا اندام روی فرمی داشته باشیم. از این رو ما در این مقاله به شما یاد می دهیم که چگونه در خانه لاغر کنید.
آشنایی با بیماریهای ناخن در دست و پابیماری های ناخن دست و پا و دلایل آنناخن یکی از اعضای مهم بدن است که در عین حالی که از لحاظ زیبایی شناختی دارای اهمیت است از لحاظ سلامت هم باید مورد توجه قرار گیرد بروز بیماریهای مختلف در ناخن دست و پا می تواند باعث تغییر در بافت و رنگ ناخن شده و جلوه ای ناخوشایند ایجاد کند این تغییرات هم چنین نشانی از بیماری در اعضای مختلف بدن است.
نقد کردن ارز دیجیتال چگونه انجام می شودارزدیجیتال چگونه نقد می شودنقد کردن ارز دیجیتال همیشه از سوال های مهم افرادی بوده است که به فکر سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتالی می باشند.بسیاری از افراد هنوز نمی دانند پس از اینکه ارز دیجیتالی خریداری کردند و اگر سودی کسب کردند, چگونه ارز های دیجیتالی خود را به پول تبدیل نمایند.
جاهای زیبا و گردشگری غرب تهرانجاهای زیبا و دیدنی غرب تهرانسلام. امروز میخواهیم سری به مناطق گردشگری غرب تهران بزنیم که در اوقات فراغت میتوانید از آنها دیدن کنید. باما همراه باشید.
روش های نگهداری مواد غذایی مختلفچرا از مواد غذایی اینجوری نگهداری می کنیدروش های نگهداری و ذخیره مواد غذایی یکی از کارهای دشوار در خانه محسوب می شود مواد غذایی گوناگون نیاز به روش های نگهداری متفاوتی دارند که در صورت عدم رعایت منجر به خرابی یا از دست رفتن کیفیت آنها می شود. استفاده از روشهای نادرست به هدر رفت و خراب شدن انواع مختلف مواد غذایی منجر می گردد.
8 مارس روز جهانی گرامی داشت زنروز جهانی زن8 مارس که از سوی سازمان ملل به عنوان روز جهانی زن نام گذاری شده همه ساله در سراسر جهان و در کشورهای مختلف برگزار می گردد. هدف از برگزاری این روز بزرگداشت دستاوردهای زنان در طول تاریخ در زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی برگزار می شود.
درگذشت همایون خسروی نوازنده ویولنسلهمایون خسروی نوازنده برجسته ایرانی درگذشتدرگذشت همایون خسروی نوازنده برجسته ایرانی