تهران
آرایش پوست سبزهپوست های سبزه باید اینطوری آرایش کننمیدونستید هر رنگ پوستی مثل پوست سبزه و برنزه آرایش مخصوص به خودش رو داره؟ اگه بتونید تناژ رنگ پوستتون رو درست تشخیص بدید میتونین یه میکاپ جذاب انجام بدید. پس همراه تیجور باشید.
تخفیف های آرایش و زیبایی
چهره های هنری درگذشته سال98چهره های هنری که در سال 98 آسمانی شدندچهره های هنری زیادی در سال 98 از میان ما رفتند که هریک از آن ها در حوزه مختص به خود مانند بازیگری، نقاشی و یا نوازندگی جزو بهترین های آن دوره بودند. در این بخش به معرفی تعدادی از مشاهیر ایرانی که در سال 98 از بین ما رفتند خواهیم پرداخت.
لاغر شدن در خانهلاغری شکم و پهلو با ورزشامکان حضور در باشگاه های ورزشی برای همه ی افراد وجود ندارد و از طرفی اکثر ما دوست داریم تا اندام روی فرمی داشته باشیم. از این رو ما در این مقاله به شما یاد می دهیم که چگونه در خانه لاغر کنید.
ماسکنه در کروناماسکنه عارضه پوستی در دوران کرونابخاطر شیوع بیماری کووید 19 برخی از افراد بر اثر استفاده طولانی مدت از ماسک مشکلاتی مانند ماسکنه و یا آکنه در نواحی زیر ماسک را پیدا کرده‌اند. با ما همراه باشید تا شما را با این عارضه پوستی و روش‌های پیشگیری و درمان آن آشنا کنیم.
تخفیف های بهداشت و سلامت
راه های بازاریابی ایستاگرامچگونه در اینستاگرام بازاریابی کنیماینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که تاکنون ساخته شده است. حجم بسیار بالای کاربران اینستاگرام و فعالیت زیاد آن ها باعث شده تا نظر کسب و کارها را نیز به خود جلب کند. امروزه بسیاری از تجارت ها مشتریان خود را از این راه جذب می‌کنند. در واقع اینستاگرام یک درگاه خوب برای جذب مشتری است.
جاهای دیدنی یزدمکان‌های دیدنی و تفریحی شهر یزدشهر یزد یکی از شهرهای تاریخی ایران محسوب می‌شود که دارای مکان‌های گردشگری مانند مسجد جامع یزد، بازار مسگرهای یزد، برج خاموشان یزد و باغ دولت آباد یزد می‌باشد. در این مقاله شما را با جاذبه‌های گردشگری و مکان‌های تاریخی شهر یزد به همراه عکس آن‌ها آشنا می‌کنیم. با تیجور همراه شوید.
راهنمای خرید اسباب بازی برای کودکاننکات مهم در خرید اسباب بازی برای کودکاناسباب بازی یک عضو جدا نشدنی دنیای کودکان است. والدین برای خرید اسباب بازی برای کودک خود باید به سن کودک خود دقت کنند و نسبت به سن او معیار هایی را در نظر بگیرند. در این مقاله اسباب بازی های مناسب گروه های سنی کودکان را برایتان مرور می کنیم. با ما همراه باشید.
روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت شهریار27 شهریور روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت شهریارمیدونید چرا 27 شهریور ماه روز بزرگداشت شعر و ادب فارسی نامگذاری شده؟ میدونید این روز بزرگداشت استاد شهریار شاعر خوش نام و پرآوازه‌ی ایرانی هم هست؟ پس با ادامه این مطلب در تیجور با ما همراه شوید تا درباره این روز و زندگینامه استاد شهریار بیشتر آشنا شوید.