آموزش بستن بند کفشآموزش مدل های بستن بند کفشبستن درست و زیبای بند کفش میتواند جزو گزینه های خوبی برای خاص بودن باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با بستن بند های کفش بصورت ضربدری، موازی و ترکیب هردو آشنا کنیم. با یاد گرفتن نکات ظریفی مانند بستن بند کفش، میتوانید خود را خوش پوش و زیبا نشان دهید. با تیجور همراه باشید.
زندگی نامه بهنام صفویبیوگرافی بهنام صفوی + عکسبهنام صفوی خواننده محبوب کشورمان در زمینه موسیقی پاپ فعالیت داشت . او از همان کودکی با نواختن پیانو با موسیقی آشنا شد . بهنام صفوی اولین آلبوم خود را به نام "عشق من باش" در سال 1388 وارد بازار کرد که آن زمان هم طرفداران زیادی داشت .
لباس عروس در فرهنگ های متفاوتلباس عروس در کشور های خارجی چگونه است؟ + عکسرسم لباس عروس پوشیدن در مراسم ازدواج، معمولا در همه ی کشور های خارجی و متفاوت وجود دارد ولی در همه جا به یک صورت نمی باشد. در این مقاله ما عکس لباس عروس های کشور های مختلف و خارجی را برای تان گردآوری کرده ایم.
عیار طلا و انواع عیار طلا چیستعیار طلا و انواع آن را بشناسیمچرا عیار های عیار های مختلفی برای طلا وجود دارد؟ در کشور های مختلف از طلا با چه عیاری استفاده می شود
فری استایلمنظور از فری استایل چیست؟فری استایل لغتی است که به گوش همه ما خورده است. فری استایل در اسکیت و یا فوتبال و یا رپ با هم متفاوت است. در این مقاله میخواهیم شما را با فری استایلر های متفاوت آشنا کنیم. با تیجور همراه باشید.