• ورود
 • ثبت نام
 • فراموشی رمز عبور
 • ثبت نام
 • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
 • فراموشی رمز عبور
 • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

درباره تی جور

بستر تیجور بر مبنای تکنیک های مختلف فروش مانند خرید گروهی،  تخفیف گروهی، کوپن تخفیف ، فروش هم عرض، فروش عمودی و انجام تبلیغات هدفمند به صاحبان کالا و خدمات کمک می کند. تی جور یک بستر مناسب جهت کمک به صاحبان کسب و کار جهت بازاریابی و فروش محصولات و خدمات خود می باشد و در زنجیره تامین کسب و کارها در لایه فروش به فروشندگان کالا و خدمات  کمک می کند. تولید کنندگان و فروشندگان کالا و خدمات می توانند سیاست های فروش خود را در تیجور اجرا نموده و از بازخورد های آن بهره مند گردند.

هدف ما در تی جور تسریع دسترسی مشتریان به کالای با کیفیت با قیمت مناسب است تا بتواند خرید خود را به صورت آنلاین از طریق سایت تیجور یا به صورت خرید حضوری در محل فروشنده انجام دهد.کالا و خدماتی  که بازدید کنندگان در سیستم تی جور مشاهده می کنند می تواند بر اساس پارامترهای مختلفی مانند موقعیت جغرافیایی، محله، قیمت، درصد تخفیف و ... فیلتر گردد و بازدید کننده براحتی به آنچه به دنبال آن است هدایت می گردد. جهت سهولت استفاده، سیستم تیجور به گونه ای طراحی و پیاده سازی گردیده است که امکان استفاده از آن از طریق موبایل، تبلت و کامپیوتر شخصی براحتی امکان پذیر باشد.

همه فروشندگان کالا و خدمات می توانند محصولات خود را جهت انجام خرید های گروهی توسط خریداران در سیستم تیجور و بدون محدودیت جغرافیایی تعریف نمایند. همچنین فروشندگان کالا و خدمات می توانند نسبت به معرفی و  ثبت پیشنهادات تخفیف های  خود در سامانه تیجور اقدام نمایند تا براحتی دیده شوند. 

چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در تی جور ایجاد یک بستر قوی فروش و خرید گروهی کالا و خدمات و انجام امور تبلیغاتی و اطلاع رسانی هوشمند بین فروشندگان کالا و خدمات و خریداران و ایجاد یک فضای رقابتی سالم با بهره گیری آخرین تکنولوژی های حوزه فنآوری اطلاعات و بازاریابی دیجیتال و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و قدرت شبکه های اجتماعی به منظور ارتقا میزان فروش کالا و خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد. در این راستا ما به دنبال تحقق اهداف و آمال زیر هستیم:

 1. فروشنده به محض اینکه اراده کند محصول یا خدمتی را بفروشد، مشتریان هدف را یافته و فروش کالا یا خدمت برای وی محقق گردد.
 2. خریدار به محض اینکه اراده کند محصول یا خدمتی را بخرد، مناسب ترین عرضه کننده کالا یا خدمت را یافته و براحتی به فروشنده دسترسی داشته باشد.
 3. عملیات فروش کالا یا خدمت در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه سربار رخ دهد.
 4. عملیات خرید کالا یا خدمت توسط مشتریان، در کمترین زمان، با کمترین هزینه، با کمترین فاصله جغرافیایی، با بیشترین کیفیت رخد دهد.
 5. الگوهای جدید و بهینه جهت فروش کالا و خدمات بر پایه مبانی علمی و تکنیک های مدیریت فروش و بازاریابی ارایه گردد.
 6. رضایت مشتری در بالاترین سطح ممکن برای فروشنده و خریدار فراهم گردد.