تهران
لیفت مژه چگونه باعث زیبایی مژه ها می شود.لیفت مژه چیست و چگونه انجام می‌شود؟لیفت مژه روشی برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه‌ها است.این روش‌ جایگزین مناسبی نسبت به اکستنشن مژه است که این روش با توجه به مژه‌ها حدود 3 ماه ماندگاری دارد که البته مراقبت‌هایی هم حتما باید بعد از لمینت انجام دهید تا به چشم‌ها و مژه‌ها آسیبی نرسد. در این مقاله لیفت مژه را به طور کامل بررسی کردیم.
اشتباهات شانه زدن مواشتباهات رایجی که در شانه زدن و بستن موها انجام می‌دهیدهنگام برس کشیدن و شانه زدن مو نکات مهمی را باید رعایت کنید. زیرا موها بسیار شکننده و آسیب پذیر هستند. برخی از این نکات مهم عبارتند از اینکه موهای خیس را به هیچ عنوان برس نکشید و یا برای موهای فر و وز حتما از برس و شانه دندانه درشت استفاده کنید. برای ادامه این مقاله در تیجور باشید.
جراحی زیبایی چشمجراحی بزرگ کردن چشمزیبایی چشم یکی از بخش های مهم زیبایی صورت محسوب می شود. چشم یک عامل مهم برای انتقال احساسات و ارتباط با افراد دیگر است. برای زیباتر کردن این عامل مهم میتوانید از جراحی زیبایی بزرگ کردن چشم استفاده کنید. در ادامه شما را با انواع جراحی زیبایی بزرگ کردن چشم و نکات آن آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.
تزریق چربی به صورتقبل از اینکه تزریق چربی انجام بدین این مطلب رو بخونیدامروزه با پیشرفت تکنولوژی می‌توان از چربی بدن برای جوانسازی پوست صورت و رفع چین و چروک‌ها استفاده کرد. بدین صورت که چربی از قسمتی از بدن خود فرد برداشته و به صورت خود فرد تزریق می‌شود. میزان طبیعی بودن و ماندگاری این روش نسبت به دیگر روش‌ها بیشتر است. برای ادامه این مطلب تا انتها همراه تیجور باشید