تهران
یوگا برای آرامشبا این حرکات در یوگا به آرامش ذهنی و تمرکز برسیدوقتی صحبت از کاهش استرس با ورزش می‌شود، اولین تکنیکی که به ذهن می‌رسد یوگا است. با انجام چند حرکت مخصوص در یوگا می‌توانید استرس را از خود دور کنید و به یکپارچه سازی بیشتری بین ذهن و جسم برسید که در نتیجه آرامش درونی بیشتر و بهتری را دنبال خواهید کرد. پس با یوگا تا انتهای این مقاله همراه تیجور باشید.
تمرینات ورزشی شکم و پهلوبهترین تمرینات هوازی برای لاغری شکم و پهلویکی از راه‌های از بین بردن چربی‌های اضافه شکم و پهلو، انجام مستمر تمرینات ورزشی است. اگر رژیم غذایی خاصی را برای لاغری رعایت می‌کنید باید بدانید که در کنار آن در صورت انجام تمرینات ورزشی خاص، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. در این مقاله بهترین تمرینات ورزشی برای لاغری شکم و پهلو را آموزش داده‌ایم.
عکس رونالدوگالری بهترین عکس رونالدو از ورزش تا زندگی خانوادگیکریستین رونالدو یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین بازیکنان فوتبال دنیاست که طرفداران بسیار زیادی دارد. این بازیکن اهل پرتغال با بازی‌های درخشان و تعداد گل‌های بسیار زیادی که دارد، همه دوستداران فوتبال را به سمت خود جذب کرده است. در این مقاله جدیدترین عکس‌های رونالدو را برای طرفدارانش تهیه کرده‌ایم.
رشته ورزشی ایروبیک در آبتاریخچه ورزش ایروبیک در آبورزش ایروبیک در آب ورزشی بسیار سودمند است که در قدیم نیز استفاده میشده و چندین سال است به جمع مردم برگشته است. وجود آب در این ورزش باعث کم شدن فشار و بالا رفتن نیروی بدنی میشود. برای آشنایی بیشتر با این ورزش با ما همراه شوید.
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر