تهران
یوگا برای آرامشبا این حرکات در یوگا به آرامش ذهنی و تمرکز برسیدوقتی صحبت از کاهش استرس با ورزش می‌شود، اولین تکنیکی که به ذهن می‌رسد یوگا است. با انجام چند حرکت مخصوص در یوگا می‌توانید استرس را از خود دور کنید و به یکپارچه سازی بیشتری بین ذهن و جسم برسید که در نتیجه آرامش درونی بیشتر و بهتری را دنبال خواهید کرد. پس با یوگا تا انتهای این مقاله همراه تیجور باشید.
سیکس پک در خانهبا این روش‌ها در خانه سیکس پک بسازید!برای داشتن اندامی متناسب و شکمی شش تکه، ضمن اینکه باید تمرینات ورزشی خاصی را به طور مستمر انجام دهید، در کنار آن نیز باید رژیم غذایی خاصی را هم رعایت کنید. در این مقاله در تیجور به طور کامل آموزش داده‌ایم که چطور در منزل یا باشگاه می‌توانید به شکم تخت و عضلانی برسید و سیکس پک بسازید. همراه ما باشید.
مهاجرت چهره های ورزشیچهره های ورزشی و قهرمانان ملی ایران که مهاجرت کرده انددر سال های اخیر چهره های ورزشی زیادی از ایران مهاجرت کرده و برای کشور های دیگر به میدان می‌روند. دلیل این مهاجرت ها گاها مسائل شخصی و یا اوضاع نابسامان ورزش در داخل کشور ماست. در این بخش به معرفی تعدادی از ورزشکارانی که ایران را ترک کرده اند خواهیم پرداخت.
آموزش ایروبیک در خانهآموزش ایروبیک در خانه + عکسایروبیک یا همان تمرین‌های هوازی که با نام تخصصی "کاردیو" شناخته شده است باعث سوخت اکسیژن و تولید انرژی می‌شود. از نظر پزشکی ایروبیک باعث: کنترل قند خون، فشار خون، پیشگیری از سرطان، پیشگیری از پوکی استخوان و از همه مهم‌تر کاهش وزن می‌شود. با آموزش تصویری حرکات ایروبیک در خانه همراه ما باشید.
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر