تهران
لاغری شکم با یوگابا یوگا چربی‌های شکم را آب کنیداز جمله فواید بی‌شمار یوگا می‌توان به کاهش وزن و آب کردن چربی‌های بدن مانند شکم اشاره کرد. اما این امر در کنار رعایت یک رژیم غذایی مناسب و کم کردن کالری امکان پذیر است. در این مقاله از تیجور چندین حرکت یوگا که برای لاغری مناسب است را با عکس آموزش داده‌ایم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.
جلوگیری از پرخوریبا این توصیه‌ها جلوی پرخوری رو بگیرید و لاغر بشیدیکی از مسائل مهمی که افراد با آن درگیر هستند عادت ریزه خواری است. ریزه خواری با پرخوری بسیار تفاوت دارد و حتی سخت تر می شود جلوی آن را گرفت. اگر شما بتوانید از ریزه خواری خود جلوگیری کنید، حتما از خوردن غذاهای فست فودی و ناسالم هم منصرف می شوید و میتوانید وزن خود را کاهش دهید.
چهره های ورزشی مشهور فوت شدهکدام چهره های ورزشی جهان در سال های گذشته فوت شده اند؟در سال 2012 چهره های ورزشی زیادی از دنیا رفتند که در سطح کشور خود و جهان شناخته شده بودند. در این بخش به معرفی ورزشکاران مشهور جهان که در سال 2012 از دنیا رفته اند خواهیم پرداخت. تا انتها با ما همراه باشید.
ایروبیک کودکانفواید ورزش ایروبیک برای کودکانانجام ایروبیک از سنین کودکی, قدرت بدنی کودکان را بالا برده و باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می شود. ایروبیک برای کودکان فواید زیادی دارد و بر خلاف نظر تعدادی از والدین این ورزش آسیبی به درس بچه ها نمی زند و باعث افزایش تمرکز کودکان می شود