تهران

جدیدترین مدل های آرایش ساده صورت + عکس

مدل های آرایش ساده صورت
اکثر خانم ها حتی زمانی که منزل هستند ، دوست دارند آراسته و زیبا باشند . شما می توانید با چند تکیک ساده بدون نیاز به کسی خودتان آرایش کنید . مدل آرایش ساده صورت بهترین انتخاب برای آرایش های روزانه است . توجه داشته باشید که هر روز آرایش کردن هم خوب نیست ، چون به مرور زمان به پوست شما آسیب می زند .

مدل آرایش ساده صورت ، از مدل های محبوب سلبریتی هاست . از ویژگی های مهم این آرایش می توان به طبیعی بودن آن اشاره کرد . اگر شما از آن دسته از افراد هستید که دوست دارید بیشتر وقت ها حتی زمانی که منزل هستید میکاپ (makeup) داشته باشید ، مدل آرایش ساده برای شما بهترین انتخاب است .


برای اجرای یک آرایش ساده اول از هر چیز باید صورتتان را از هر گونه آلودگی پاک کنید . سپس لکه های صورت را با استفاده از یک کرم پودر همرنگ با پوستتان پوشش دهید . بعد از این که پایه ی آرایش شما به پایان رسید ، با استفاده از کانسیلر ، سیاهی های زیر چشم و سایر لکه های صورت را بیشتر پوشش دهید . از یک پنکیک بی رنگ هم برای ملایم کردن رنگ پوستتان استفاده کنید . یک برنزه کننده مات که رنگ گرمی دارد ، رنگ پوست شما را به طور طبیعی برنزه می کند . این برنزه کننده برای رنگ دهی به قسمت های چانه ، گونه و پیشانی مناسب است . رنگ سایه نباید تیره باشد . از سایه های هم رنگ پوست خود استفاده کنید و در نهایت روی آن را برنزه کننده بزنید و چین و چروک های پشت پلک را پوشش دهید .خط چشم باریک و نازکی بکشید . با استفاده از ریمل کمی به مژه های خود حالت دهید و در آخر رژ لب بزنید . رژ لب هلویی باعث می شود که لب های شما برجسته تر دیده شود .


ما در این بخش از سایت تیجور جدیدترین مدل های آرایش ساده صورت را برای شما فراهم آوردیم . تا با این سبک آرایش بیشتر آشنا شوید و بتوانید ایده بگیرید . امیدواریم که از دیدن آنها لذت ببرید .

 

عکس مدل آرایش صورت زیبا و ساده
مدل آرایش صورت زیبا و ساده

ست بلوز و شلوار راحتی مادر و دختر مدل شری - برند مادر ست بلوز و شلوار راحتی مادر و دختر مدل شری - برند مادر خرید فرنچ پرس 350 میل گرین بانک با تخفیف از بازارگیت خرید فرنچ پرس 350 میل گرین بانک با تخفیف از بازارگیت

 

عکس مدل های میکاپ دخترانه ساده
مدل های میکاپ دخترانه ساده

 

آرایش صورت زیبا و شیک
مدل آرایش صورت زیبا و شیک

 

عکس مدل میکاپ ساده و شیک
عکس مدل میکاپ ساده و شیک

 

آرایش صورت ساده و جذاب
مدل آرایش صورت ساده و جذاب

 

عکس مدل آرایش ساده ۲۰۱۹
مدل آرایش ساده ۲۰۱۹

 

عکس مدل آرایش لایت و ساده
مدل آرایش لایت و ساده

 

میکاپ های شیک و ساده ۲۰۱۹
مدل های میکاپ ساده ۲۰۱۹

 

عکس مدل میکاپ زیبا و شیک ساده
مدل میکاپ زیبا و شیک ساده

 

 آرایش ملایم و ساده دخترانه
مدل های آرایش ملایم و ساده دخترانه

 

مطلب مفید بود؟
9
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی