تهران

جدیدترین مدل های آرایش صورت دخترانه + عکس

نمونه هایی از جدیدترین مدل های آرایش صورت دخترانه
زمانی که صحبت از آرایش صورت دخترانه می شود ناخودآگاه به یاد رنگ های روشنی مثل صورتی ، بژ ، گلبهی ، هلویی ، نارنجی روشن ، استخوانی و ... می افتیم . آرایش دخترانه سبکی ملایم و لایت است که در آن از رنگ های نام برده استفاده می شود و باعث می شود که چهره ی شما طبیعی تر به نظر برسد .

امروزه دختران جوان هم علاقه زیادی به آرایش صورت نشان می دهند ، به طوری که بسیاری از آموزش های میکاپ (makeup) صورت را از طریق رسانه های مختلف دنبال می کنند . به همین دلیل افرادی که در زمینه مد فعالیت دارند ، انواع مدل های میکاپ دخترانه را آموزش می دهند .


از ویژگی های آرایش صورت دخترانه می توان به سادگی و ملایم بودن آن اشاره کرد . در مدل آرایش صورت دخترانه دیگر خبری از میکاپ های سنگین و غلیظ نیست . آرایش های پر رنگ و غلیظ برای دخترانی که سن کمی دارند مناسب نیست ، چون سن آنها را بالا نشان می دهد و چهره آنها را از حالت طبیعی خود خارج می کند . اما همواره می توان از رژ لب های قرمز و تیره استفاده کرد . معمولا در مدل های آرایش دخترانه از رنگ های لایت و روشن مثل گلبهی ، بژ ، صورتی ، کرم ، نارنجی روشن ، هلویی و ... استفاده می شود .


اگر دختری کم سن و سال هستید به شما توصیه می کنیم که برای حضور در مکان های عمومی مانند دانشگاه ، دورهمی های دوستانه خارج از منزل و ... آرایش های دخترانه و در حین حال ساده را انتخاب کنید . چون چهره ی شما طبیعی تر به نظر می رسد . اگر به مهمانی های رسمی مانند مراسم عروسی و جشن های نامزدی دعوت می شوید می توانید از سایه های بژ ، قهوه ای و استخوانی استفاده کنید . مژه مصنوعی بگذارید ، خط چشم بکشید و ریمل بزنید . از رژگونه ها و رژ لب های گلبهی ، هلویی یا صورتی استفاده کنید تا متفاوت از همیشه به نظر برسید . اما هرگز در استفاده از لوازم آرایش خود افراط نکنید .


علاوه بر آرایش صورت مدل مو نیز اهمیت خود را دارد . اگر موهای شما بلند است می توانید آنها با اتوی مو حالت بدهید ، فر کنید یا به زیباترین مدل آنها را ببافید و اگر موهای شما کوتاه است می توانید آنها را سشوار بکشید .


ما در این بخش از سایت تیجور جدیدترین مدل های آرایش دخترانه را برای شما فراهم آوردیم . امیدواریم که از دیدن آنها لذت ببرید .

 

مدل آرایش صورت و ملایم دخترانه
آرایش صورت و ملایم دخترانه

سبد میوه فلزی شیک با بهترین کیفیت سبد میوه فلزی شیک با بهترین کیفیت سبد فلزی چند منظوره والریا سبد فلزی چند منظوره والریا

 

مدل آرایش صورت زیبا و شیک دخترانه
آرایش صورت زیبا و شیک دخترانه

 

مدل آرایش صورت زیبا و شیک دخترانه
آرایش صورت زیبا و شیک دخترانه

 

میکاپ دخترانه ملایم و شیک
مدل های میکاپ دخترانه ملایم

 

میکاپ دخترانه ۲۰۱۹
مدل میکاپ دخترانه ۲۰۱۹

 

عکس میکاپ دخترانه ۲۰۱۹
عکس میکاپ دخترانه ۲۰۱۹

 

مدل میکاپ زیبا و شیک دخترانه
میکاپ زیبا و شیک دخترانه

 

عکس مدل آرایش صورت دخترانه
مدل آرایش صورت دخترانه

 

عکس مدل میکاپ شیک و جذاب دخترانه
مدل میکاپ شیک و جذاب دخترانه

 

عکس آرایش صورت جدید دخترانه
مدل آرایش صورت جدید دخترانه

 

مطلب مفید بود؟
4
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی