تهران

آرایش صورت عروس با جدیدترین متدهای روز دنیا + عکس

آرایش صورت عروس با جدیدترین متدهای روز
اگر از آن دسته از افراد هستید که مراسم عروسی شما نزدیک است و به دنبال پیدا کردن مدل آرایش صورت عروس شیک و خاص هستید ، سعی کنید از بین انواع مدل ها ، میکاپ های جدید و روز را انتخاب کنید . البته توجه داشته باشید مدلی که انتخاب می کنید باید با فرم و استایل صورت شما هماهنگی داشته باشد .

از آن جایی که آرایش صورت عروس کار ساده ای نیست پس باید توسط آرایشگران و میکاپ آرتیست های ماهری که سال هاست در این زمینه فعالیت دارند ، انجام شود . به طور کلی آرایش صورت آن هم به شکل حرفه ای شامل دو مرحله ی گریم و میکاپ (makeup) است . در مرحله گریم برجستگی ها و فرورفتگی های صورت رفع می شود و نواقص صورت بر طرف می گردد . سپس در مرحله میکاپ به صورت رنگ داده می شود .


در مراسم عروسی ، این عروس خانم است که توجه همه مهمانان را به سمت خود جلب می کند . برای این که در شب عروسی خود خاص باشید و بدرخشید نیاز است قبل از برگزاری مراسم نه تنها برای مدل لباس خود بلکه برای مدل مو و میکاپ صورت خود وقت بگذارید .


خوشبختانه امروزه مدل های متنوعی برای آرایش صورت عروس وجود دارد که از انواع آن می توان به آرایش عروس ایرانی ، اروپایی و عربی اشاره کرد . هنگامی که برای انتخاب میکاپ و شینیون خود به آرایشگاه مراجعه می کنید ، انواع مدل ها و سبک های جدید با توجه به استایل و فرم صورت به شما پیشنهاد می شود . از این که سبک های جدید را امتحان کنید هیچ نگران نباشید ، می توانید قبل از برگزاری مراسم آرایش خود را تست کنید .


امروزه آرایش های ملایم و لایت در بین عروس خانم ها طرفدار بسیاری دارد . چون چهره شما طبیعی تر به نظر می رسد . آرایش صورت به سبک ایرانی هم مدلی بین سبک اروپایی و عربی است . ما در این بخش از سایت تیجور جدیدترین متدهای آرایش صورت عروس را فراهم آوردیم تا انتخاب آرایش عروس را برای شما ساده تر کنیم . امیدواریم که از دیدن آنها لذت ببرید .

 

زیباترین مدل گریم و آرایش عروس
گالری از زیباترین مدل گریم و آرایش عروس

 

مدل آرایش صورت زیبای عروس
آرایش صورت زیبای عروس

 

مدل آرایش شیک صورت عروس
آرایش شیک صورت عروس

 

مدل آرایش چهره عروس زیبا
آرایش چهره عروس زیبا و شیک

 

ژورنال عکس های مدل آرایش عروس
ژورنال عکس های مدل آرایش زیبای عروس

 

آرایش ژورنالی عروس
آرایش ژورنالی زیبا و جذاب عروس

 

مدل آرایش و گریم عروس جدید
آرایش و گریم عروس با متدهای جدید

 

جذابترین آرایش صورت عروس
جذابترین مدل آرایش صورت عروس

 

مدل آرایش عروس ایرانی‌ و اروپایی‌ خوشگل
آرایش عروس ایرانی‌ و اروپایی‌ خوشگل

 

مدل آرایش و گریم چهره عروس
شیک ترین مدل آرایش و گریم چهره عروس

 

مطلب مفید بود؟
4
1
اشتراک گذاری: