تهران

هر آنچه که باید درباره کلاب هاوس و دعوت نامه آن بدانید

کلاب هاوس چیست
احتمالا این روزها نام کلاب هاوس (clubhouse) را زیاد شنیده‌اید. کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی است که در آن می‌توانید در اتاق‌های مجزا به گفتگو بنشینید. در حال حاضر این برنامه فقط برای کاربران آی او اس (آیفون) در نظر گرفته شده که باید برای استفاده از آن دعوت نامه داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید.

هر آنچه که باید درباره کلاب هاوس و دعوت نامه آن بدانید

کلاب هاوس (clubhouse) یک شبکه اجتماعی است که تنها در آن می‌توانید گفت و گوهای صوتی داشته باشید. این برنامه پس از حضور شناخته شده ترین فرد دنیای مجازی یعنی ایلان ماسک در یکی از اتاق‌های برنامه شهرت زیادی یافت و توانست کاربران زیادی را جذب خود کند.
اما سوال اینجاست که کلاب هاوس چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟ در اینجا باید به شما بگوییم که این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که در گفت و گوهایی که دیگران انجام می‌دهند گوش فرا دهید و در آن بحث شرکت کنید و اطلاعات مفیدی را کسب کنید.
کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی مبتنی بر صوت است که از اتاق‌هایی تشکیل شده که با ورود در هر یک از این اتاق‌ها می‌توانید از نظرات دیگران بهره‌مند شوید.
در ادامه این مقاله شما را با این شبکه اجتماعی بیشتر آشنا می‌کنیم. 

کلاب هاوس
هر آنچه که باید درباره کلاب هاوس و دعوت نامه آن بدانید

سالن زیبایی کابیشه سالن زیبایی کابیشه سالن زیبایی موچین سالن زیبایی موچین سالن زیبایی گوهر بانو سالن زیبایی گوهر بانو سالن کاشت ناخن ندا سالن کاشت ناخن ندا

کلاب هاوس (clubhouse) چیست؟

کلاب هاوس شبکه اجتماعی جدید مبتنی بر صدا است و این امکان را به افراد می‌دهد که در آن با گفت و گو با یکدیگر بپردازند و ایده‌های جدیدی جذب کنند و با افراد جدید آشنا شوند.
در این برنامه شما می‌توانید یا در اتاق‌های مختلف شرکت کنید و به گفت‌ و گوهای دیگران گوش کنید و با آن‌ها مشورت کنید و یا می‌توانید خودتان یک اتاق مجازی جدید ایجاد کنید. 
البته در این برنامه همه چیز به صورت زنده اتفاق می‌افتد و هیچ مکالمه‌ای ضبط نمی‌شود و نمی‌توانید آنها را بعدا گوش کنید و همین علت به صورت زنده باید تمامی مطالب را با دقت گوش دهید.
این برنامه فعالیت خود را در اوایل سال 2020 آغاز کرد و به دلیل استفاده افراد شناخته شده کاربران زیادی را جذب کرد و توانست ارزش خود را به 100 میلیون دلار برساند.

کلاب هاوس چیست
کلاب هاوس (clubhouse) چیست؟

چگونه می‌توان وارد برنامه کلاب هاوس شد؟

در حال حاضر کلاب هاوس برای آیفون در دسترس است و تنها کسانی که سیستم عامل ios دارند می‌توانند این برنامه را دانلود و از آن استفاده کنند. اما هر شخص برای عضویت در این شبکه اجتماعی نیاز به یک دعوت نامه از سوی کاربران فعال در کلاب هاوس دارند. هرکاربری که وارد برنامه کلاب هاوس می‌شود دو دعوت نامه دریافت می‌کند که آن‌ها را می‌تواند به دوستان خود بدهد، همچنین بعد از استفاده از این شبکه می‌تواند تعداد بیشتری دعوت‌نامه دریافت کند و آن‌ها را به تعداد بیشتری از دوستان خود بدهد. البته شما می‌توانید در این برنامه نام کاربری خود را ثبت کنید و پس از آنکه یکی از دوستانتان که در این برنامه عضو بود پس از دریافت کد می‌تواند روی نام شما بزند و دعوتنامه را برای شما ارسال کند تا شما به عضویت این برنامه در بیایید.

کلاب هاوس برای آیفون
چگونه می‌توان وارد برنامه کلاب هاوس شد؟

آیا از کلاب هاوس clubhouse میتوان در ipad استفاده کرد؟

این برنامه برای سیستم عامل ios ارائه شده است به همین علت کسانی که آی پد دارند هم می‌توانند از این برنامه استفاده کنند، اما در حال حاضر برنامه کلاب هاوس برای آی پد ارائه نشده است به همین علت این برنامه را باید در یک پنجره کوچک اجرا کنید و یا می‌توانید آن را به اندازه دو برابر اصلی آن در بیاورید و از آن استفاده کنید.

چرا کلاب هاوس برای اندروید در دسترس نمی‌باشد؟

به تازگی در یکی از اطلاعیه‌های جدید از سوی سازندگان این برنامه، نسخه اندروید برنامه کلاب هاوس در دست توسعه قرار گرفته است و برای آن یک توسعه دهنده اندروید را در نظر گرفته‌اند. اما سازندگان کلاب هاوس هیچ عجله‌ای برای انتشار آن ندارند این عامل هم به این علت است که کاربران اندروید بسیار بیشتر از کاربران آیفون هستند که این امر می‌تواند موجب بروز مشکل در سرورهایش شود. به همین علت سازندگان قصد دارند که فعلا نسخه این برنامه را گسترش دهند. اما جای نگرانی نیست زیرا به زودی می‌توانید شاهد نسخه اندرویدی این برنامه نیز باشید.

کلاب هواس برای اندروید
چرا کلاب هاوس برای اندروید در دسترس نیست؟

چه زمانی کلاب هاوس راه اندازی شد؟

این برنامه در مارس 2020 (اسفند 98) راه اندازی شد. در ابتدا تنها افرادی که در کار سرمایه گذاری بودند از این برنامه استفاده می‌کردند و کمتر این برنامه شناخته شده بود. اما پس از استفاده سرمایه گذاران و استارتاپ‌ها از این برنامه استقبال کردند و اتاق‌های متعددی در آن ایجاد کردند و به گفت و گو پرداختند که همین امر باعث شد به سرعت کاربران کلاب هاوس افزایش پیدا کند. 
در ابتدا "آندرسون هوروویتس" 12 میلیون دلار بر روی این برنامه سرمایه گذاری کرد و پس از آن این برنامه به ارزش 100 میلیون دلاری خود رسید. البته این در حالی است که کاربران این برنامه تنها 1500 نفر بودند.

آیا وبسایتی برای کلاب هاوس وجود دارد؟

درحال حاضر تنها سایت http://Joinclubhouse.com موجود است که در آن تنها یک پیام وجود دارد و آن هم این است که لطفا با استفاده از یک دعوت نامه، به عضویت در برنامه کلاب هاوس در بیایید. به طور کلی این سایت هیچ کاربردی ندارد و تنها شما را به سمت دانلود اپلیکیشن هدایت می‌کند.

دعوتنامه کلاب هوس
آیا وبسایتی برای کلاب هاوس وجود دارد؟

چگونه در کلاب هاوس ثبت نام کنم؟

شما برای ثبت نام در اپلیکیش کلاب هاوس تنها به یک شماره تلفن و نام واقعی خود نیاز دارید. شما قبل از اینکه توسط شخصی دعوت شوید می‌توانید در این برنامه ثبت نام کنید و این سرویس را رزرو کنید. البته در این مرحله شماره شما باید در مخاطبین دوست‌هایتان ذخیره باشد که در زمان استفاده آن‌ها از این برنامه و هنگام فرستادن دعوتنامه شما را در لیست نشان دهد. همچنین شما می‌توانید حساب توئیتریتان را به این برنامه وصل کنید و عکس پروفایل‌تان را هم بر اساس آن انتخاب کنید.

دعوتنامه کلاب هوس
چگونه در کلاب هاوس ثبت نام کنم؟

در کلاب هاوس به چه چیزهایی دسترسی داریم؟

هنگامی که به عضویت این شبکه اجتماعی در آمدید پس از باز کردن برنامه با چندین اتاق روبرو می‌شوید که در هر یک از این اتاق‌ها گفت و گوهای متنوعی در حال انجام است به عنوان مثال می‌توانید وارد اتاقی شوید و به گفت و گو در رابطه با فناوری، کسب و کار، شخصی سازی برند و... بپردازید. البته هر یک از این اتاق‌ها توسط مدیر اتاق سرپرستی می‌شود و او به هر شخصی که بخواهد می‌تواند اجازه گفت و گو و مشارکت دهد.

آیا گفت و گوها ثبت می‌شوند؟

گفت و گوها در این برنامه به صورت زنده انجام می‌شوند و هیچ مکالمه‌ای ضبط نمی‌شود و در پایان صحبت مدیر، گفت و گو را می‌بندد. البته این بدان معنا نیست که کاربران با استفاده از برنامه‌های دیگر نمی‌توانند صحبت‌ها را ضبط کنند.

اپلیکیشن کلاب هاوس
آیا گفت و گو ها ثبت میشوند؟

چند نفر می‌توانند همزمان در هر اتاق کلاب هاوس حضور پیدا کنند؟

در ابتدا در هر اتاق 5 هزار نفر می‌توانستند حضور داشته باشند، که این محدودیت در حال حاضر برداشته شده است.

کلاب هاوس مناسب چه کسانی است؟

در حال حاضر این برنامه مناسب کسانی است که به گفت و گوهای گروهی و یک طرفه علاقه دارند. همچنین این برنامه در زمان گسترش ویروس کرونا می‌تواند سرگرم کننده و پرکاربرد باشد. زیرا می‌توان گفتگوهایی مبتنی بر آموزش ایجاد کرد.

مطلب مفید بود؟
3
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر