تهران

لباس عروس در کشور های خارجی چگونه است؟ + عکس

لباس عروس در فرهنگ های متفاوت
رسم لباس عروس پوشیدن در مراسم ازدواج، معمولا در همه ی کشور های خارجی و متفاوت وجود دارد ولی در همه جا به یک صورت نمی باشد. در این مقاله ما عکس لباس عروس های کشور های مختلف و خارجی را برای تان گردآوری کرده ایم.

رسم لباس عروس پوشیدن در مراسم ازدواج، معمولا در همه ی کشور های خارجی و متفاوت وجود دارد ولی در همه جا به یک صورت نمی باشد. در این مقاله ما عکس لباس عروس های کشور های مختلف و خارجی را برای تان گردآوری کرده ایم.

 

عروس قزاقستانی
در قزاقستان تا قبل از سن ازدواج برای دختران روسری های سفید بلندی تهیه و دوخته می شود تا در روز عروسی صورتشان را با آن بپوشانند.

ست بلوز و شلوار راحتی مادر و دختر مدل شری - برند مادر ست بلوز و شلوار راحتی مادر و دختر مدل شری - برند مادر خرید فلاسک قلمی استیل با تخفیف خرید فلاسک قلمی استیل با تخفیف

 

لباس عروس در اسکاتلند
در اسکاتلند رسم جالبی وجود دارد که در آن داماد باید دامن قبیله ی خودش را بپوشد و عروس هم به نشانه ی منتقل شدن به آن خانواده یک شال از همان جنس و شکل را روی دوش خود می اندازد

 

لباس عروس در بلغارستان
در مراسم عروسی بلغارستانی ها که حدودا 2 روز طول می کشد، صورت عروس را به رسم از سنت های از قدیم به جا مانده، سفید می کنند و روی آن را با پولک و ... تزئین می کنند.

 

لباس عروس در غنا
عروسی های غنا معمولا رنگاوارنگ هستند و هر خانواده و قبیله ای یک طرح پارچه ی مخصوص به خودش را دارد که لباس عروس و داماد با آن پارچه ی خاص دوخته می شود.

 

لباس عروس در ایتالیا
در کشور ایتالیا رنگ سبز به عنوان رنگ خوشبختی شناخته می شود. به همین دلیل هم لباس عروس با پارچه ی سبز دوخته می شود.

 

لباس عروس در هند
لباس عروس در هند به رنگ قرمز یا صورتی بوده و خانم های متاهل هم خال قرمزی روی پیشانی شان می گذارند.

 

لباس عروس در نروژ
نروژی ها لباس سنتی مخصوصی برای عروسی هایشان دارند که آن را بوناد می نامند.

 

لباس عروس در چین
چینی ها عقیده دارند که رنگ قرمز ارواح شیطانی را دور نگه می دارد و آن را نماد خوشبخت شدن می دانند و به همین دلیل هم لباس عروس های این کشور قرمز است.

 

لباس عروس ژاپنی
ژاپنی ها کیمونوی سفید را به عنوان لباس عروس به تن می کنند که نماد پاک بودن و دوشیزگی عروس است

 

لباس عروس در رومانی
در لباس عروس های اوکراین از نقش و نگار ها گلدوزی های مختلفی استفاده می شود که زیبایی عروس و داماد را دو چندان می کند.

 

مطلب مفید بود؟
1
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی