تهران

لباس عروس برای عروس لاغر + عکس

مناسب ترین لباس عروس برای افراد لاغر
لاغر بودن، یکی از مواردی است که می تواند موجب شود عروس خانم ها به دنبال لباس عروسی باشند که لاغری اندام آن ها را پنهان کند و آن ها را خوش اندام تر نشان دهد. ما در این مقاله توصیه هایی برای خانم های لاغر داریم که برای خرید لباس عروس باید حتما به آن ها توجه کنند.

لاغر بودن، یکی از مواردی است که می تواند موجب شود عروس خانم ها به دنبال لباس عروسی باشند که لاغری اندام آن ها را پنهان کند و آن ها را خوش اندام تر نشان دهد. ما در این مقاله توصیه هایی برای خانم های لاغر داریم که برای خرید لباس عروس باید حتما به آن ها توجه کنند.

 

چه لباس عروسی مناسب خانم های لاغر است؟

قطعا شما انتخاب های بیشتری نسبت به افراد تپل دارید. اما همچنین همه ی لباسی هم برای شما مناسب نیست و امکان دارد شما را بد اندام نشان دهد. در ادامه ی این مقاله نکاتی که برای خریدن لباس عروس باید به آن توجه کنید را برایتان بازگو می کنیم.

لباس عروس برای عروس لاغر
لباس عروس برای عروس لاغر

پیشنهاد ویژه : قاب گوشی آیفون 7 Iphone پیشنهاد ویژه : قاب گوشی آیفون 7 Iphone ست لباس راحتی پدر و پسر مدل ژاکلین - برند مادر ست لباس راحتی پدر و پسر مدل ژاکلین - برند مادر

 

لباس عروس های افراد لاغر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

1- لباس باید حجیم باشد.

لباس عروس شما باید به گونه باشد که اندام شما را در عین زیبایی، توپر و خوش اندام نشان دهد. برای این منظور شما می توانید از دامن های پفی و کلوش و پرنسسی و یا دامن های لایه لایه استفاده کنید. این دامن ها به شما کمک می کنند تا لاغری اندامتان را بپوشانید و خودتان را توپر تر نشان دهید. اگر دامن گلدوزی باشد و طرح دار باشد هم کمک زیادی به زیبا نشان دادن اندام شما خواهد کرد. 

عروس لاغر
شما می توانید از دامن های پفی و کلوش و پرنسسی و یا دامن های لایه لایه استفاده کنید

 

3- بالاتنه ی لباس نباید دکلته باشد.

اافراد لاغری که سایز سینه هایشان کوچک است، نباید از لباس عروس های دکلته استفاده کنند. این نوع لباس ها بر روی اندام ظریف و لاغر زیبا نمی شود و ظاهر نامناسبی به اندام شما خواهد داد. لباس عروسی مناسب شما است که مقداری شانه هایتان را پهن تر نشان دهد. یقه های دلبری این خصوصیت را دارند و شانه ها را پهن و عریض تر نشان می دهند.

 

4- جنس لباس عروس نباید ساتن باشد.

پارچه های ساتن به دلیل جنس خاصشان، موجب لاغر نشان دادن فرد می شوند و به همین دلیل هم برای افراد لاغر به هیچ وجه مناسب نمی باشند.

 

5- از لباس هایی که بالاتنه ی شلوغ و طرح دار دارند استفاده کنید.

بالاتنه های طرح دار و شلوغ، باعث می شود که بالا تنه ی شما توپر تر نشان داده شود. همچنین به پهن تر نشان دادن شانه هایتان هم کمک زیادی خواهد کرد. البته اگر قد کوتاهی دارید، توجه داشته باشید که دامن لباستان طرح دار نباشد چراکه موجب کوتاه تر نشان دادن شما خواهد شد. بالعکس شما باید به دنبال لباسی باشید که از ناحیه ی کمر ( یا بالا تر آن ) طرح های ریز و شلوغ داشته باشد تا شما را کشیده تر نشان دهد.

لباس عروس فرد لاغر
بالاتنه های طرح دار و شلوغ، باعث می شود که بالا تنه ی شما توپر تر نشان داده شود

 

6- دسته گل های بزرگ انتخاب نکنید.

برای عروس های ریزه میزه و لاغر اندام، بهتر است که دسته گل های کوچک و جمع و جور داشته باشند تا توی ذوق نزند!

 

7- لباس های مدل ماهی را انتخاب کنید.

این لباس ها بسیار زیبا هستند و مناسب افراد لاغر چرا که موجب نمایان شدن اندام ظریف و باریک آن ها شده و آن ها را کشیده تر نشان می دهد.

لباس عروس مدل ماهی
لباس های مدل ماهی را انتخاب کنید.

 

8- از لباس عروس های آستین دار استفاده کنید.

اگر لباس عروس شما دارای آستین توری با رنگ سفید باشد، شانه ها و بازو های شما حجیم تر و زیبا تر نشان داده خواهند شد.

 

9- تاج های بلند انتخاب کنید.

اگر قد شما کوتاه است، تاج بلند و یا شینیون بالای سر می تواند به بلند تر و کشیده تر نشان دادن شما کمک زیادی بکند.

مطلب مفید بود؟
4
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی