تهران

عکس بازیگران، داستان و زمان پخش سریال سلمان فارسی

سریال سلمان فارسی
سریال سلمان فارسی سریالی تاریخی درباره زندگینامه سلمان فارسی در دوران حضرت علی و پیامبر است که بعد از مختارنامه مهم‌ترین سریال تاریخی ایرانی به کارگردانی داوود میرباقری است. در این سریال بازیگران مطرحی از جمله احترام برومند، فرهاد اصلانی و محمدرضا هدایتی بازی می‌کنند اما زمان پخش آن دقیق مشخص نیست.

عکس بازیگران، داستان و زمان پخش سریال سلمان فارسی

بعد از سریال پر مخاطب مختارنامه، سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری مهم‌ترین سریال تاریخی ایران است که در سال ۱۳۹۸ تصویر برداری آن شروع شد. فیلمبرداری این سریال سلمان فارسی از کرمان آغاز شد اما تمام آن در این شهر انجام نمی‌شود بلکه برای تصویر برداری در مناطق دیگری همچون جزیره قشم نیز خواهند رفت. در برنامه ریزی‌های ابتدایی قرار بود برای برخی از لوکیشن‌های این فیلم عوامل به خارج از ایران سفر کنند که به علت شیوع بیماری کرونا تصمیم بر آن شد که سفر خارجی لغو شود و در ایران کل فیلم برداری انجام شود. به گفته عوامل، این سریال در ۴۰ قسمت ساخته خواهد شد.

سریال سلمان فارسی
عکس بازیگران، داستان و زمان پخش سریال سلمان فارسی

سینی کف آینه پلی استررزین طرح قناری سینی کف آینه پلی استررزین طرح قناری روسری کرپ حریر روسری کرپ حریر روسری نخی روسری نخی گلدان رخ طرح ونوس گلدان رخ طرح ونوس

بازیگران سریال سلمان فارسی

در سریال سلمان فارسی علیرضا شجاع نوری به عنوان بازیگر نقش اصلی سلمان انتخاب شده است که البته تاکنون عکسی از گریم ایشان در این نقش نمایش داده نشده است. فرهاد اصلانی که در تمامی کارهای میرباقری حضور داشته است در این سریال نیز به عنوان یک تاجر با گریمی خاص به ایفای نقش می‌پردازد. محمدرضا هدایتی نیز در این اثر نقش تاجر هندی را بر عهده دارد. همچنین علی دهکردی هم از دیگر بازیگران این سریال است. گفتنی است که آخرین بازی مرحوم چنگیز جلیلوند دوبلور و بازیگری پیشکسوت ایرانی نیز در این سریال بوده است.

عکس بازیگران سلمان فارسی
بازیگران سریال سلمان فارسی

عوامل سریال سلمان فارسی

کارگردان: داوود میرباقری
تهیه کننده: حسین طاهری

داستان سریال سلمان فارسی

داستان کلی سریال سلمان فارسی درباره تولد و فتح ایران است. در این سریال شما شاهد تولد سلمان فارسی تا پیش از وفات پیامبر اسلام خواهید بود.

داستان سریال سلمان فارسی
داستان سریال سلمان فارسی

زمان پخش سریال سلمان فارسی

مرتضی میرباقری معاون سیما با قرار دادن جزئیات ساخت سریال سلمان فارسی ذکر کرد که در این سریال بهترین عوامل در پشت صحنه و در جلوی دوربین حضور پیدا کردند بنابراین به احتمال زیاد سریال سلمان فارسی حدود ۴ تا ۵ سال آینده شروع به پخش می‌کند.

زمان پخش سریال سلمان فارسی
زمان پخش سریال سلمان فارسی

مطلب مفید بود؟
1
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی
فروش فوق العاده پوشاک برند مادر در بازار گیتحراج فرنچ پرس . وارمر مفتولی و جاشمعی با کمترین قیمت در تیجور