تهران

زمان پخش و نام بازیگران جدید سریال روزگار جوانی 2

سریال روزگار جوانی 2
سریال روزگار جوانی 1 که حدود 21 سال پیش پخش می‌شد یکی از پرطرفدارترین سریال‌های زمان خودش بود، به همین خاطر بعد از گذشت این همه سال تصمیم عوامل این سریال، بر آن شد که روزگار جوانی2 نیز ساخته شود. در حال حاضر فیلم برداری فصل دوم این سریال شروع شده است و احتمالا برای تابستان 1400 بر روی آنتن می‌رود.

زمان پخش و نام بازیگران جدید سریال روزگار جوانی 2

سریال روزگار جوانی 1 به کارگردانی شاپور قریب، اصغر توسلی و حسین احمدی در سال 1378 یعنی 21 سال پیش بر روی آنتن رفت و در همان زمان توانست مخاطبین زیادی را به خود جذب کند و امتیاز 7.1 از 10 را از آرای مردمی به دست بیاورد. داستان این سریال پرطرفدار مربوط به پنج جوان دانشجو است که چهار نفر آن‌ها برای ادامه تحصیل با یکدیکر خانه‌ای را اجاره کرده‌اند. هر یک از این دانشجوها ماجراهای خود را دارند و در هر قسمت درگیر ماجرای جدیدی می‌شوند اما آن‌ها در نهایت با کمک یکدیگر می‌توانند از پس تمامی مشکلات بر بیایند.

بازیگران سریال روزگار جوانی 1

امین حیایی، بهزاد خداویسی، نصرالله رادش، مهدی صبایی، زهره فکر صبور، صباغ سرشت البته بجز این بازیگران 54 بازیگر دیگر هم در سریال روزگار جوانی 1 نقش آفرینی کرده‌اند.

سریال روزگار جوانی
سریال روزگار جوانی فصل اول

دکوری آناناس دکوری آناناس تخفیف نمایندگی تشک زست مرزداران، اقساط، حمل رایگان تخفیف نمایندگی تشک زست مرزداران، اقساط، حمل رایگان آینه کنسول و شمعدان دیواری آینه کنسول و شمعدان دیواری روسری کرپ حریر روسری کرپ حریر

سریال روزگار جوانی فصل دوم

به گزارش هنر نوشت تصویر برداری سریال روزگار جوانی 2 به کارگردانی اصغر توسلی و تهیه کنندگی سپهر محمدی آغاز شده است و تا به حال نزدیک 30 درصد فیلم‌برداری این سریال به اتمام رسیده است.
در سریال روزگار جوانی فصل دوم بازیگران جدیدی حضور دارند که در نقش دانشجو ایفای نقش می‌کنند. این سریال 30 قسمتی است و برای پخش در شبکه پنج در تابستان سال 1400 برنامه ریزی شده است. این فصل هم مانند فصل اول به شکل اپیزودی پیش می‌رود و در هر قسمت ماجرای جدیدی از مشکلات جوانان متولد 1370 و 1380 را نمایش می‌دهد.

عکس های سریال روزگار جوانی
سریال روزگار جوانی فصل دوم

بازیگران روزگار جوانی 2

رسول نجفیان، بیوک میرزایی، آریا توسلی، سینا کرمی، سعید زارعی، امیرمسعود واعظ، لاله صبوری، زهرا داودنژاد و سیاوش چراغی پور

عوامل سریال روزگار جوانی 2

کارگردان: اصغر توسلی
تهیه کننده: سپهر محمدی

سریال روزگار جوانی 2
بازیگران و عوامل سریال روزگار جوانی

خلاصه داستان سریال روزگار جوانی فصل دوم

پس از گذشت سال‌ها، عباس‌آقا (بیوک میرزایی) تصمیم می‌گیرد که بخشی از خانه مسکونی‌اش را به تعدادی جوان دانشجو اجاره دهد. دانشجویان جدید همسایه عباس‌آقا می‌شوند، بی‌خبر از اینکه ...

زمان پخش سریال روزگار جوانی 2

تا به الان اطلاعات دقیقی از زمان پخش این سریال از طرف عوامل سریال اعلام نشده است اما گفته شده است گه این سریال برای تابستان 1400 در شبکه پنج سیما بر روی آنتن می‌رود.

تیتراژ و آهنگ سریال روزگار جوانی

آهنگ تیتراژ  سریال روزگار جوانی را محمدرضا عیوضی برعهده دارد.

عکس بازیگران سریال روزگار جوانی
عکس بازیگران سریال روزگار جوانی

 

مطلب مفید بود؟
1
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی
فروش فوق العاده پوشاک برند مادر در بازار گیتحراج فرنچ پرس . وارمر مفتولی و جاشمعی با کمترین قیمت در تیجور