تهران

جدیدترین مدل های مو باز مجلسی + عکس

مدل های آرایش مو باز
علاوه بر آرایش صورت ، مدل آرایش مو نیز تاتیر زیادی روی چهره شما دارد . یکی از مدل موهای محبوب خانم ها ، مدل موی باز است . مدل موی باز اغلب برای فصل های سرد سال پیشنهاد می شود . آرایش مو باز و بلند نسبت به مدل موهای کوتاه زمان بیشتری می برد . اما چهره شما را متفاوت تر و جذاب تر نشان می دهد .

مدل مویی که انتخاب می کنید تاثیر زیادی روی چهره ی شما می گذارد . بنابراین موقع انتخاب مدل آرایش مو اول از هر چیز باید بررسی کنید این مدل با لباس و آرایش شما همخوانی دارد یا خیر . به طور کلی مدل موی مجلسی زنانه به دو دسته ی مدل موی باز و بسته تقسیم می شود ، که هر کدام جذابیت های خود را دارد .


یکی از مدل موهای محبوب خانم ها برای شرکت در مهمانی های رسمی و غیر رسمی مدل های مو باز است . این مدل مو بهترین انتخاب برای فصل های سرد سال است . در فصل تابستان به دلیل گرمای هوا تعرق بدن افزایش می یابد و باعث می شود که موهای باز شما حالت زیبای خود را از دست بدهد و آشفته شود . به همین دلیل اگرد در فصل تابستان این مدل مو را انتخاب کردید باید بیشتر مراقب باشید . برای مدل موی باز می توانید موهای خود را اتو کنید ، ببافید و یا فر کنید . خانم هایی که موهای بلند و فری دارند می توانند بعد از حمام به موهای خود ماسک مو بزنند و آنها را مرتب کنند تا حالت فر زیبای خود را بعد از خشک شدن موها حفظ کند ، سپس به همین راحتی می توانند حتی به مهمانی بروند .


دستگاه های بافت مو ، سشوارهای مختلف ، بابلیس و اتوی مو ابزارهایی هستند که برای آرایش موی باز به کار برده می شوند و کار را برای شینیون کارها راحت کرده اند . اگر مدل موی شما کوتاه باشد ، کار ساده است و آرایش آن زمانی زیادی نمی برد . اما وقتی که موهای شما بلند است رسیدگی و زمان بیشتری را می طلبد . خیلی از خانم ها برای شرکت در مراسم عروسی یا نامزدی مدل موی جمع باز را انتخاب می کنند . برای اجرای مدل موی جمع باز بخشی از مو (معمولا موهای بالای سر) را جمع می کنند و بخش دیگر (موهای پایین سر) را باز نگه می دارند و با استفاده از اتوی مو یا بابلیس حالت می دهند .


ما در ادامه ی این بخش جدیدترین مدل موهای باز مجلسی زنانه را برای شما فراهم آوردیم . امیدواریم از دیدن آنها لذت ببرید .

 

یک نمونه از مدل مو زنانه مجلسی باز
مدل مو زنانه مجلسی باز

سبد میوه فلزی شیک با بهترین کیفیت سبد میوه فلزی شیک با بهترین کیفیت ست بلوز و شلوار راحتی مادر و دختر مدل شری - برند مادر ست بلوز و شلوار راحتی مادر و دختر مدل شری - برند مادر

 

نمونه مدل موی باز و شیک
مدل موی باز و شیک

 

موی زنانه مجلسی شیک و جدید
مدل موی زنانه مجلسی شیک و جدید

 

عکس مدل موی باز مجلسی
مدل موی باز مجلسی

 

عکس مدل موی باز زنانه
مدل موی باز زنانه

 

عکس مدل موی باز دخترانه
عکس مدل موی باز دخترانه

 

عکس مدل موی باز شیک و زیبا زنانه
مدل موی باز شیک و زیبا زنانه

 

عکس مدل موی باز زنانه مجلسی
مدل موی باز زنانه مجلسی

 

عکس مدل موی باز و جدید زنانه
مدل موی باز و جدید زنانه

 

عکس مدل موی فر زنانه مجلسی
مدل موی فر زنانه مجلسی

 

مطلب مفید بود؟
6
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی