• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
ورساچه

ورساچه

ورساچه یا ورساچی شرکت پوشاک و خانه مد ایتالیایی است که در سال ۱۹۷۸ توسط جیانی ورساچه تأسیس شد.
اولین بوتیک ورساچه در سال ۲۰۰۰ در شهر رجیو کالابریا راه‌اندازی گردید. امروزه برند ورساچه یکی از بزرگترین خانه‌های مد در جهان به‌شمار می‌رود.
لباس های ورساچه با برچسب های زیبایی شناسی، زرق و برق، تزیینات پیچیده ، چاپ های رنگی و … توانسته خود را مطرح کند. این ویژگی ها آن را در لیست برندهای لوکس و گران قرار داده است. لباس های بسیاری از سلبریتی ها از جمله الیزابت هارلی و جنیفر لوپز حاصل زیبایی شناسی این برند است لباس های بهاره ورساچه واقعا ارزش توجه دارد.


جیانی ورساچه تا زمان مرگش، خود سمت رهبری این شرکت را برعهده داشت. دوناتلا، خواهر او نایب رئیس شرکت و همچنین مسوول روش‌های توزیع و پخش ورساچه بود.
سانتو ورساچه، برادر جیانی، به همراه دوست هم دانشگاهی خود، کلودیا لوتی، شرکت مرکزی ورساچه را اداره می‌کرد. انتظار می‌رفت که این شرکت در نیمه سال ۱۹۹۸ عمومی شود؛ بنابراین جیانی ورساچه، اندکی پیش از مرگش، شروع به بازسازی سازمان شرکت کرد. برنامه‌ریزی شده بود که ۲۵ تا ۳۰ درصد دارایی شرکت به بورس سهام واگذار شود. جیانی ورساچه مالک ۴۵ درصد، دوناتلا ۲۰ درصد و سانتو ورساچه مالک ۳۵ درصد از سهام شرکت بودند.
دوناتلا اکنون یکی از طراحان ثروتمند و برجسته جهانی و در حال حاضر نایب رئیس گروه ورساچه و رئیس طراحان شعبه مد ورساچه است.

تخفیف های برند ورساچه

تخفیف جمعه سیاه در گالری پالادیومتمام شد
تخفیف جمعه سیاه در گالری پالادیوم
25%زعفرانیه
خرید حضوری
گالری پالادیوم
تخفیف انواع عینک افتابی زنانه در مزون نگینتمام شد
تخفیف تابستانی مزون نگینتمام شد
تخفیف تابستانی مزون نگین
30%قیطریه
خرید حضوری
مزون نگین
تخفیف اکسسوری ، کیف و کفس و عینک زنانهتمام شد
تخفیف اکسسوری ، کیف و کفس و عینک زنانه
40%قیطریه
خرید حضوری
مزون نگین