• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

فیبروز ابرو در ونک

مطلب مفید بود؟
7
3
اشتراک گذاری:

یکی از روش های نیمه دائمی بسیار عالی و طبیعی برای زیباترکردن فرم ابروها و آرایش آن‌ها،ا فیبروز ابرو می‌باشد. با انجام فیبروز توسط افراد متخصص و ماهر، تار موهای نقش بسته به شکل طبیعی و هنرمندانه نمایان می‌شوند. 
فیبروز ابرو نواقص ابرو را برطرف و آن‌ها را می‌پوشاند. 
در این روش به صورت دستی و با استفاده از سوزن‌های یکبار مصرف و رنگ‌های معدنی فاقد فلزات سنگین، مناطق خالی ابروها پر می‌شوند و همچنین بر روی ابروها کار فرم دهی و قرینه سازی نیز انجام می‌گیرد. 

میزان ماندگاری فیبروز چقدر است؟ 

میزان ماندگاری فیبروز ابرو همیشگی و دائمی نیست. این متد ابرو، نیمه دائمی است و بعد از گذشت زمانی معین (معمولا بین 6 ماه تا 1 سال) نیاز به تمدید و ترمیم دارد. 
شما می‌توانید بر اساس سلیقه و فرم صورت و چشم‌های‌تان، طرح و رنگ مورد نظرتان را برای مدل فیبروز ابرو انتخاب کنید. 

مزایا و معایب فیبروز ابرو چیست؟ 

یکی از مزایای فیبروز ابرو این است که پاکسازی آن آسان بوده و هر زمان که خواستید می‌توانید مدل ابروها را تغییر دهید، زیرا در این روش رنگدانه‌ها به عمق پوست شما نفوذ نمی‌کنند. 
در مورد معایب فیبروز ابرو می‌توان گفت که انجام این متد برای کسانی که قبلا ابروهای خود را تاتو کرده‌اند، به هیچ وجه امکان پذیر نیست. 
همچنین در برخی از سالن‌های زیبایی از رنگ‌های نامرغوب استفاده می‌شود که این امر ماندگاری فیبروز ابرو را کاهش می‌دهد، پس در انتخاب مرکزی که به آن مراجعه می‌کنید، دقت و اطمینان کافی را داشته باشید.

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ چیست

هم فیبروز و هم میکروبلیدینگ از جدیدترین متدهای آرایش ابرو هستند. فیبروز اولین بار توسط یک تاتوکار صربستانی کشف شد. واژه ی فیبروز از دو واژه ی فی ( عدد فی که برابر 1/68 است و عدد تناسب طبیعی ابرو است.) و ایبروز به معنی ابرو تشکیل شده است. 
در روش فیبروز، ابروها با استفاده از این نسبت طراحی می‌شوند. در واقع روش فیبروز بر اساس استانداردهای کامل و عملی طراحی شده است و استانداردهای مشخصی دارد. 
اما میکروبلیدینگ بیشتر جنبه عملی دارد و در مکان‌های مختلف با روش‌های متفاوتی انجام می‌شود. 

در ادامه چند عکس فیبروز ابرو، برای مقایسه قبل و بعد استفاده از این روش، برای شما عزیزان قرار داده ایم.  

انجام خدمات فیبروز ابرو

عکس قبل و بعد فیبروز ابرو