• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

طراحی ناخن در شهرک کیانشهر

مطلب مفید بود؟
1
0
اشتراک گذاری:
طراحی ناخن یا دیزاین ناخن نوعی هنر نقاشی، تزئین و پیاده کردن طرح‌ها و الگوهای متفاوت بر روی ناخن است. طراحی لاک ناخن در واقع هنر بازی با رنگ‌ها و طرح‌هاست که در این نقاشی، بوم شما ناخن‌ها هستند. 
این طرح‌ها معمولا طرح‌های خلاقانه‌ای هستند که برای تزئین و تقویت ناخن انجام می‌شوند. طراحی لاک‌های ناخن، زیبایی دست‌ها را دو چندان می‌کند.  
دیزاین ناخن امروزه بخشی از مد روز به حساب می‌آید. مدل طراحی ناخن، روز به روز در حال تغییر است و هر بار تکنیک‌های خلاقانه و جدیدی به بازار عرضه می‌شوند. طراحی و دیزاین ناخن انواع مختلفی دارد که شامل چسباندن، نقاشی، ضربه زدن، دیزاین دیجیتال، تکنیک طراحی ناخن Airbrus، مهرزنی و... می‌باشد. برای مثال دیزاین وان استروک یکی از روش‌های طراحی ناخن است که در آن از رنگ اکریلیک بر پایه آب استفاده می‌شود.  یکی دیگر از روش‌ها، دیزاین ناخن با استفاده از ژلیش است. این روش نیازی به کاشت و کاور ندارد و تا حدود یک ماه هم دوام دارد.  دیزاینر ناخن یک هنرمند است که یک اثر هنری زیبا خلق می‌کند، به همین علت باید ایده پرداز باشد و سررشته ای در حرفه نقاشی و طراحی داشته باشد.  
طراحی ناخن‌های دست و پا، معمولا بعد از مانیکور و پدیکور انجام می‌شود و مرحله آخر در کاشت ناخن است که باعث دوام و ماندگاری کاشت ناخن نیز می‌شود.  
مدل طراحی ناخن انواع مختلفی دارد، از طراحی ناخن ساده که شامل طرح‌های مینیمال و فرنچ می‌شود تا مدل طراحی ناخن شلوغ با استفاده از فویل طراحی ناخن، چسباندن نگین و...  
برای طراحی روی ناخن لازم نیست که حتما همه ناخن‌ها طراحی شوند، شما می‌توانید فقط تعدادی از انگشتان را برای این کار انتخاب کنید. همچنین لازم نیست همه انگشتان مانند هم طراحی شوند، می‌توانید از چند نوع طرح مختلف با توجه به سلیقه‌تان و حتی مطابق با مناسبت‌ها استفاده کنید. طراحی کاشت ناخن نیز مرحله آخر کاشت ناخن است. با طراحی بر روی کاشت‌های ساده می‌توانید جلوه و نمای کاشت خود را بیشتر کنید.