• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

کاشت ناخن در اکباتان

مطلب مفید بود؟
9
1
اشتراک گذاری:

کاشت ناخن روشی برای زیبایی هرچه بیشتر مدل و طرح ناخن‌های دست و پا است که در بین خانم‌ها بسیار طرفدار دارد. علاوه بر کاربرد زیبایی کاشت ناخن، برای کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است زیرا ناخن کاشت به علت موادی که دارد بسیار سخت جویده می‌شود.
روش‌های بسیاری برای کاشت ناخن وجود دارد که برای انتخاب روش مناسب حتما باید با یک ناخن‌کار خوب و باتجربه مشورت کنید. روش‌های متداول و پرطرفدار کاشت ناخن عبارت است از:

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن به روش پودری بادوام‌ترین مدل کاشت ناخن است که البته انجام آن حدود 1 ساعت نیز زمان می‌برد. این روش صف ناخن‌ها را زیباتر می‌کند و در اثر ضربه مقاوت بالایی دارد. 

کاشت ناخن قالبی

در این روش نه چندان مقاوم، مواد کاشت ناخن را در داخل قالب ناخن مصنوعی ریخته و سپس روی ناخن طبیعی می‌گذارند و پس از چند ثانه برمی‌دارند. در این روش مواد بسیار زیادی استفاده می‌شود که کمی ناخن را از حالت طبیعی جدا می‌کند.

کاشت ناخن ژله‌ای

در این روش سه لایه ژل روی ناخن‌ها گذاشته می‌شود که برای خشک شدن حتما باید ناخن‌ها در دستگاه UV قرار بگیرند. ماندگاری مدل کاشت ناخن پودری حدود 2 تا 3 هفته است برای کسانی که ناخن می‌جوند بسیار مناسب است زیرا مواد کاشت مزه بدی دارد. 

کاشت ناخن میکس

روش کاشت ناخن میکس در واقع تلفیقی از دو روش کاشت ناخن پودری و کاشت ناخن ژله‌ای است. ابتدا کاشت پودری روی ناخن انجام می‌شود و سپس یک لایه ژل روی آن کشیده می‌شود.

کاشت ناخن با فرمر

در روش کاشت ناخن با فرمر در ابتدا یک فرمر که وسیله‌ای یکبار مصرف و یا چند بار مصرف است روی ناخن گذاشته می‌شود و سپس مواد کاشت روی فرمر قرار می‌گیرد و برای کسانی که به ناخن بلند علاقه دارند بسیار مناسب است.

کاشت ناخن دیپینگ

در کاشت ناخن دیپینگ ابتدا ناخن‌ها آماده سازی می‌شوند و یک لایه پرایمر روی ناخن‌ها زده می‌شود و سپس ناخن را داخل پودر فرو می‌برند و در آخر سوهان کشی می‌کنند تا به فرم و ضخامت دلخواه برسد.

کاشت ناخن بیبی بومر یا کاشت ناخن هایلایت

در کاشت ناخن بیبی بومر ابتدا زیر سازی ناخن‌ها انجام می‌شود و سپس از پودر بیبی بومر در قسمت فرنچ ناخن استفاده می‌شود و از نوک ناخن به سمت ریشه ناخن می‌رود. در مرحله بعد پودر صورتی رنگ بومر عکس مرحله قبل یعنی از ریشه ناخن به سمت نوک ناخن گذاشته می‌شود.
اولین و مهم‌ترین نکته در کاشت ناخن، انتخاب یک ناخن کار حرفه‌ای و باتجربه . یک سالن زیبایی معتبر است زیرا که ناخن‌‌ها حساس هستند و اگر هنگام کاشت موارد بهداشتی و تخصصی به خوبی رعایت نشود و یا از مواد کاشت خوبی استفاده نشود منحجر به عفونت‌های پوستی و قارچی خواهد شد.