• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

کاور ناخن در آذربایجان

مطلب مفید بود؟
1
0
اشتراک گذاری:

یکی از روش‌های زیبا سازی ناخن‌های طبیعی، کاور ناخن می‌باشد. بسیاری از افراد کاور ناخن و لمینت ناخن را یکی می‌دانند، در حالیکه این دو مفهوم متفاوت از هم هستند. 
لمینت ناخن یکی از انواع کاور ناخن است که با استفاده از مونوژل‌ها انجام می‌شود، در حالیکه کاور ناخن هم با پودر و هم با انواع ژل انجام می‌شود. 
برخلاف بسیاری از روش‌های کاشت ناخن، کاور ناخن روی ناخن‌های طبیعی انجام می‌شود که در آن از فرمر و تیپ گذاری استفاده نمی‌شود، از این رو این روش بسیار طبیعی و نچرال است. 
در این روش صدف ناخن‌های طبیعی، با مواد کاشت ناخن (پودر یا ژل) کاور می‌شوند. کاور ناخن بیشتر برای کسانی مناسب است که ناخن‌های شکننده و ضعیفی دارند، زیرا کاور کردن ناخن مقاومت آن را در برابر شکستن افزایش می‌دهد، همچنین باعث دوام بیشتر لاک روی ناخن می‌شود. 
همچنین کسانی که ناخن‌های کاشته شده ی ضخیم و بلند را نمی‌پسندند و تمایل دارند فرم طبیعی ناخن‌هایشان تغییری نکند، می‌توانند از این روش استفاده کنند. 
در روش کاور ناخن، قد نهایی ناخن‌ها به اندازه قد ناخن مشتری بستگی دارد، زیرا در این روش از تیپ گذاری استفاده نمی‌شود. 
همانطور که گفته شد دو روش کاور ناخن وجود دارد، کاور ناخن با پودر و کاور ناخن با ژل. 
کاور ناخن با ژل همانند کاشت ژله‌ای ناخن است، با این تفاوت که در کاور ناخن تیپ گذاری انجام نمی‌شود و قد ناخن نیز بلندتر نمی‌شود.
 ژل، مایعی لاک مانند است که در سه مدل حرارتی، ساده و چشم گربه‌ای وجود دارد. 
مدل کاور ناخن بسیار متنوع است، از مدل‌ها و طرح‌های ساده و فرنچ با رنگ‌های نود و قهوه‌ای گرفته تا کاور ناخن دخترانه با رنگ‌های شبرنگ و دیزاین‌های جالب و متنوع.

 در ادامه چند عکس کاور ناخن برای شما عزیزان قرار داده ایم. 
کاور ناخن جدید

کاور ناخن زیبا

کاور ناخن حرفه ای