• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

جوانسازی پوست در مشهد

مطلب مفید بود؟
1
0
اشتراک گذاری:

همه ما در هر سن و سالی که باشیم از داشتن پوستی شاداب و صاف لذت می‌بریم. با افزایش سن پیدایش چین و چروک‌های پوست دست و صورت طبیعی است اما گاهی این فرایند پیری پوست زودتر از معمول اتفاق می‌افتد و یا تعداد آن‌ها بسیار زیاد می‌شود و ظاهر ناخوشایندی در پوست ایجاد می‌کند.
امروزه روش‌های کلینیک بسیاری برای جوانسازی پوست وجود دارد که با مشورت پزشک متخصص می‌توان بهترین روش را انتخاب کرد. 

انواع روش‌های جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با هایفو

در این روش امواج فراصوت هایفو به لایه‌های زیرین پوست تابیده می‌شود و در نتیجه در آن ناحیه تولید کلاژن افزایش میابد. با افزایش کلاژن چین و چروک‌ها رفع و پوست صورت و گردن جوان‌تر می‌شود.

جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال

در این روش با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز امواج رادیویی به سطح زیرین پوست می‌رسد و باعث کلاژن سازی و بهبود ساختار پوست می‌شود. از این روش در رفع چین و چروک‌های پوستی و همچنین درمان جای جوش و لک نیز استفاده می‌شود.

جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی

در این روش کربن دی اکسید به زیر پوست تزریق می‌شود و همین تزریق باعث تولید کلاژن و افزایش گردش خون در ناحیه مورد نظر شده و در نتیجه باعث جوانسازی، درمان چین و چروک‌ها، رفع گودی و تیرگی زیر چشم خواهد شد.

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

در این روش به وسیله سوزن‌های بسیار ریز و کوچک، زخم‌هایی در سطح پوست ایجاد می‌شود که این زخم‌ها باعث تولید کلاژن شده و در نهایت بافت پوست سالم‌تر خواهد شد. از این روش در جوانسازی پوست، درمان جای جوش و زخم، رفع لک صورت و درمان چین و چروک‌ها خواهد شد.

جوانسازی پوست با میکرودرم ابریژن

در این روش پزشک متخصص کریستال‌های بسیار کوچکی را روی سطح پوست مالش می‌دهد که همین کار باعث لایه برداری پوست شده و در نتیجه برای جوانسازی پوست، ترمیم بافت غیر طبیعی پوست، جای لک و رفع جای جوش بسیار موثر است.

جوانسازی پوست با مزوتراپی

در این روش ترکیباتی خاص و مفید توسط سوزن‌های بسیار ریز و کوچک به بافت پوست تزریق می‌شوند که باعث تحریک کلاژن سازی شده و ساختار پوست را بهبود می‌بخشند. از این روش برای جوانسازی پوست صورت و رفع لک صورت استفاده می‌شود.

جوانسازی پوست با پلاسما

در این روش از پلاسما تغلیظ شده خود فرد متقاضی استفاده شده و سپس در نهایت متخصص ان را به بافت زیرین پوست تزریق می‌کند که در نهایت باعث جوانسازی و درمان لک و آفتاب سوختگی می‌شود.

جوانسازی پوست با تزریق ژل، جوانسازی پوست  با تزریق چربی و جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

در این روش‌ها با استفاده از تزریق، چین و چروک‌های پوست رفع می‌شود اما روش‌های دائمی نیستند و تشخیص اینکه کدام روش برای ما بهتر است حتما باید توسط پزشک متخصص صورت بگیرد.