• ورود
 • ثبت نام
 • فراموشی رمز عبور
 • ثبت نام
 • تایید موبایل
زن مرد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
 • فراموشی رمز عبور
 • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

درباره تی جور

بستر تیجور بر مبنای تکنیک های مختلف فروش مانند سیاست های تشویقی تخفیف، کوپن، فروش هم عرض، فروش عمودی، تبلیغات و ... به صاحبان کالا و خدمات کمک می کند. تی جور یک بستر مناسب جهت کمک به صاحبان کسب و کار جهت بازاریابی و فروش محصولات و خدمات خود می باشد و در زنجیره تامین کسب و کارها در لایه فروش به صاحبان کسب و کار کمک می کند. تولید کنندگان و فروشندگان کالا و خدمات می توانند سیاست های فروش خود را در بستر تی جور اجرا نموده و از بازخورد های آن بهره مند گردند.

هدف ما در تی جور تسریع دسترسی مشتریان به صاحبان کسب وکار و تخفیف دهندگان بر اساس اطلاعات جغرافیایی آنها می باشد و در هر لحظه مشتریان و بازدید کنندگان سیستم تی جور می توانند بر اساس موقعیت جغرافیایی لحظه ای خود از تخفیف دهندگان اطراف خود مطلع گردند. تخفیف هایی که بازدید کنندگان در سیستم تی جور مشاهده می کنند می تواند بر اساس پارامترهای مختلفی مانند موقعیت جغرافیایی، محله، قیمت، درصد تخفیف و ... فیلتر گردد و بازدید کننده براحتی به آنچه به دنبال آن است هدایت می گردد. جهت سهولت استفاده سیستم تی جور به گونه ای طراحی و پیاده سازی گردیده است که امکان استفاده از آن از طریق موبایل، تبلت و کامپیوتر شخصی براحتی امکان پذیر باشد.

ثبت تخفیف در سیستم تی جور محدودیت جغرافیایی ندارد و از سراسر ایران عزیزمان فروشندگان کالا و خدمات می توانند نسبت به ثبت پیشنهادات تخفیف خود اقدام نمایند. در هنگام ثبت تخفیف باید نزدیکترین شهر به خود را انتخاب نموده و از روی نقشه موقعیت جغرافیایی خود را انتخاب نمایند.

پوشش همه حوزه های کسب و کار در برنامه ریزی تیم تی جور دیده شده است و در حال حاضر حوزه های پوشاک، مد زنانه، مد مردانه، بچگانه، لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم خانگی، .... در هنگام ثبت اطلاعات تخفیف فعال می باشد.

خرید کالا و ارسال سفارشات در حال حاضر در محدوده خدمات سیستم تی جور نمی باشد.

چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در تی جور ایجاد قویترین و بهترین بستر تبلیغاتی و اطلاع رسانی هوشمند و قابل اعتماد بین فروشندگان کالا و خدمات و خریداران و ایجاد یک فضای رقابتی سالم با بهره گیری آخرین تکنولوژی های حوزه فنآوری اطلاعات و هوش مصنوعی و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و قدرت شبکه های اجتماعی می باشد. در این راستا ما به دنبال تحقق اهداف و آمال زیر هستیم:

 1. فروشنده به محض اینکه اراده کند محصول یا خدمتی را بفروشد، مشتریان هدف را یافته و فروش کالا یا خدمت برای وی محقق گردد.
 2. خریدار به محض اینکه اراده کند محصول یا خدمتی را بخرد، مناسب ترین عرضه کننده کالا یا خدمت را یافته و براحتی به فروشنده دسترسی داشته باشد.
 3. عملیات فروش کالا یا خدمت در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه سربار رخ دهد.
 4. عملیات خرید کالا یا خدمت توسط مشتریان، در کمترین زمان، با کمترین هزینه، با کمترین فاصله جغرافیایی، با بیشترین کیفیت رخد دهد.
 5. الگوهای جدید و بهینه جهت فروش کالا و خدمات بر پایه مبانی علمی و تکنیک های مدیریت دانش ارایه گردد.
 6. رضایت مشتری در بالاترین سطح ممکن برای فروشنده و خریدار فراهم گردد.
 7. تی جور تبدیل به یک الگوی بین المللی و ممتاز گردد.