• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
زن مرد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

لغو سفارش و استرداد وجه

در صورتی که خریدار به هر دلیلی نخواهد از بن خریداری شده استفاده نماید می تواند با رعایت موارد ذیل نسبت به انصراف از خرید و استرداد وجه خود اقدام نماید.

1- نباید از تاریخ اعتبار بن گذشته باشد. امکان انصراف برای بن هایی که منقضی شده باشند وجود ندارد. در صورتی که از تاریخ انقضای بن نگذشته باشد استرداد وجه مطابق با شرایط ذیل می باشد.

 الف)حد اقل 5روز مانده به تاریخ انقضاء، 100 درصد وجه قابل استرداد می باشد.
 ب)بین 3 تا 5 روز مانده به به تاریخ انقضاء، 80 درصد وجه قابل استرداد می باشد.
 ج)کمتر از 2 روز مانده به به تاریخ انقضاء، 70درصد وجه قابل استرداد می باشد.
 د)روز انقضا، 50درصد وجه قابل استرداد می باشد.
 و)پس از  تاریخ انقضا، امکان استرداد وجه وجود ندارد.

نکته مهم: در صورتی که فاصله  تاریخ انتشار بن و تاریخ انقضا بن کمتر از 10 روز  باشد  شرایط (الف) تا (د) ملاک نخواهد بود و کل وجه به خریدار مسترد می گردد. بجز مواردی که پس از تاریخ انقضا در خواست انصراف داده شود. در صورتی که درخواست انصراف پس از تاریخ انقضای بن باشد وجهی مسترد نخواهد شد.

2- الزاما باید بن متعلق به خود انصراف دهنده باشد. امکان انصراف برای غیر میسر نمی باشد.

3- بن نباید استفاده شده باشد. ملاک استفاده یا عدم استفاده از بن تیجور می باشد که نحوه ثبت اطلاعات و کنترل آن در بخش قوانین بن تخفیف توضیح داده شده است.

 

نحوه انصراف از خرید:

برای انصراف از خرید، لازم است خریدار از بخش تماس با ما اطلاعات بن خریداری شده را به بخش پشتیبانی تیجور ارسال نماید و درخواست انصراف و استرداد وجه خود را اعلام نماید. همچنین می تواند از طریق تماس تلفنی درخواست انصراف خود را اعلام نماید. همکاران ما بن خریداری شده را بررسی خواهند نمود و در اولین فرصت با خریدار تماس گرفته و اقدامات لازم را در خصوص درخواست خریدار انجام می دهند.

 

نحوه استرداد وجه:

برای استرداد وجه به خریدار  با وی تماس گرفته می شود و شماره شبای حساب بانکی خریدار از وی درخواست می گردد. لازم به ذکر است شمار شبای اعلام باید متعلق به همان حسابی باشد که از طریق آن اقدام به خرید آنلاین نموده است و اطلاعات صاحب حساب نیز باید با مشخصات خریدار مطابقت داشته باشد. همکاران ما پس از بررسی و انجام کنترل های لازم وجه پرداختی را حداکثر 24 ساعت پس از تایید انصراف به حساب خریدار واریز می نمایند. لازم به ذکر است امکان پرداخت به صورت کارت به کارت یا پرداخت به صورت وجه نقد به خریدار مقدور نمی باشد.