• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
زن مرد
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

قوانین و مقررات تی جور- tjoor

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از خدمات تی جور را دارند را باید این توافقنامه رابطور کامل مطالعه نموده و سپس اقدام به عضویت در سایت نمایند عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط و قوانین عنوان شده در تی جور می باشد. در سیستم تی جور بطور کلی دو دسته کاربر می توانند عضو شوند. دسته اول صاحبان کسب و کار می باشند که کالا یا خدمتی را می خواهند برای مشتریان خود عرضه کنند و جهت جذب مشتری از ابزارها و امکانات سیستم تی جور استفاده می نمایند و از این پس در این سند آنها را صاحبان کسب و کار می نامیم و دسته دوم کاربرانی هستند که به دنبال تامین کنندگان مطلوب کالا یا خدمات مورد نیاز خود با شرایط و شاخص های مد نظر خود می باشند و در این سند آنها را کاربران عمومی می نامیم. بدیهی است که کلیه صاحبان کسب و کار کاربری عمومی نیز می باشند.

ماده 1) جهت استفاده از خدمات تی جور لازم است بازدید کنندگان در سیستم عضو شوند. برای عضویت بایدبر روی دکمه عضویت کلیک کند. برای اطلاع از جزییات عضویت اینجا را کلیک کنید.

ماده 2) کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند در سیستم تی جور عضو شوند. برای صاحبان کسب و کار اریه مدارک کسب و کار در مراحل بعدی به منظور ارایه خدمات بهتر الزامی می باشد. عضویت در سیستم تی جور به منزله پذیرش کلیه قوانین می باشد.

تبصره 1) عضویت در تی جور بصورت رایگان می باشد.

تبصره 2) کلیه کاربران اعم از کاربران عادی و صاحبان کسب و کار لازم است توسط کاربران ارشد سیستم تی جور تایید گردند. در صورت عدم تایید کاربر امکان استفاده از خدمات تی جور میسر نمی باشد.

تبصره 3) کاربران عضو در تیجور باید در حفظ نام کاربری و کلمه عبور خود کوشا باشند. در صورت که کاربر کلمه عبور خود را فراموش کند می تواند از قسمت بازیابی رمز عبور نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نماید.

ماده 3) صاحبان کسب و کار موظف هستند اطلاعات خود را به صورت صحیح در سیستم وارد کنند. کارمندان تی جور جهت اعتبار سنجی صحت اطلاعات وارد شده توسط صاحبان کسب و کار اطلاعات وارد شده را بررسی نموده و در صورت وجود مغایرت، مراتب را به اطلاع صاحب کسب و کار می رسانند تا در یا بازه زمانی مشخص نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایند.

تبصره 4) تا زمانی که اطلاعات کاربر مغایرت داشته باشد عضویت کاربر تایید نمی گردد و امکان استفاده از خدمات تی جور میسر نمی باشد.

ماده 4) صاحبان کسب و کار می توانند جهت اطلاع رسانی نسبت به ثبت اطلاعات کالا یا خدمات خود در سیستم تی جور اقدام نمایند. ثبت اطلاعات در حال حاضر در قالب تخفیف کالا یا خدمت فراهم گردیده است. بدین معنی که صاحب کسب و کار اگر بخواهد بر روی کالا یا خدمات خود تخفیف یا پیشنهاد فروش ارایه دهد می تواند تخفیف خود را به صورت کلی و بر اساس نوع کسب و کار در سیستم تی جور ثبت نماید. کارمندان تی جور پس از بررسی اطلاعات ثبت شده نسبت به تایید آنها اقدام می نمایند. تخفیف های ثبت شده در سیستم پس از تایید در صفحات مختلف سیستم تی جور و بر روی نقشه با توجه به موقعیت جغرافیایی قابل نمایش می باشد.

تبصره 5) فرایند تایید تخفیف ها به صورت رفت و برگشتی بین کارمندان تیجور و صاحب کسب و کار و از طریق سیستم صورت می پذیرت و تا زمانی که اطلاعات ثبت شده اصلاح و تایید نگردد قابل نمایش در سیستم نخواهد بود.

تبصره 6) مسوولیت صحت و واقعی بودن اطلاعات ثبت شده توسط صاحبان کسب و کار بر عهده آنها می باشد. البته تا جایی که امکانپذیر باشد روالهای صحت سنجی اطلاعات ثبت شده توسط کارمندان تی جور انجام می پذیرد.

ماده 5) تی جور هیچ گونه مسوولیتی در قبال خرید کالا یا خدمات کاربران از صاحبان کسب و کار ندارند و مسوولیت صحت معامله بر عهده طرفین می باشد.

تبصره 7) در تی جور هیچ گونه خدمات فروش کالا یا خدمت برای کاربران عمومی ارایه نمی گردد.

ماده 6) به منظور ارائه خدمات بهتر به کاربران و ارتقای صحت فضای کسب و کار و ایجاد یک فضای رقابتی، کاربران عمومی تی جور می توانند در صورت مراجعه حضوری به محل کسب و کار و مقایسه نتایج عملی خدمات با اطلاعات ثبت شده توسط صاحبان کسب و کار، نسبت به انعکاس نتایج در سیستم تیجور به صورت امتیاز دهی یا گزارش اقدام نمایند. بدیهی است که نتایج امتیازات و گزارشات کاربران در رتبه بندی صاحبان کسب و کار در سیستم تی جور بسیار موثر می باشد.

تبصره 8) هرکاربر عمومی برای هر تخفیف ثبت شده فقط می تواند یک بار امتیاز دهی کند. همچنین کاربر می تواند امتیاز داده شده قبلی خود را ویرایش نماید.

تبصره 9) هر کاربرعمومی هر صاحب کسب و کار را فقط یک بار گزارش نماید یا گزارش قبلی خود را لغو نماید.

تبصره 10) هر کاربر هر تخفیف یا صاحب کسب و کار را فقط می تواند یک بار لایک نموده یا لایک خود را لغو نماید

ماده 7) اطلاعاتی که صاحبان کسب و کار در سیستم تی جور ثبت می کنند نباید شامل اطلاعات ممنوعه مطابق با قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران مانند توهین، تبلیغ منفی بر علیه اشخاص یا نهادها، تصاویر مستحجن، مطالب سیاسی و ... باشد.

ماده 8) کالا یا خدمتی که صاحبان کسب و کار نسبت به ثبت اطلاعات آنها در سیستم تی جور اقدام می نمایند نباید جزو کالا های ممنوعه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و نهاد های نظارتی باشد. مانند مشروبات الکلی، مواد مخدر، داروهای روانگردان و ...