• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

تخفیف ویژه میکرونیدلینگ

تا 30 درصد تخفیف
از ۱۳۹۷/۷/۷ تا ۱۳۹۷/۷/۲۰

توضیحات

میکرونیدلینگ چیست؟
"میکرو" به معنی کوچک و "نیدلینگ" یعنی سوزن زدن است و "میکرونیدلینگ" یعنی ایجاد سوراخ های ریز در سطح پوست.
دستگاه میکرونیدلینگ :
با استفاده از این دستگاه ، سوزن های بسیار ریزی ، با ایجاد میلیون ها کانال در لایه های اپیدرم و درم پوست سبب تحریک و تولید کلاژن و الاستین توسط فیبروبلاست ها می گردند . با استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ به طور موثری چین و چروک ها ، جای اسکار ، یکنواختی رنگ پوست ، منافذ پوست و آسیب های پوستی کاهش یافته و در نتیجه پوست جوان و شاداب می گردد.
میکرونیدلینگ روش جدید درمان بیماری های پوست است که با نفوذ سوزن های بسیار ظریف و استریل (با عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک) به لایه درم ، یک جراحت مختصر در پوست ایجاد شده و بدن به آن واکنش نشان داده و شروع به ترمیم و بازسازی آن ناحیه می کند و طی این فرایند کلاژن و الاستین که دو پروتئین اصلی و قوام دهنده پوست هستند تولید می شود. برای کنترل درد از کرم بی حس کننده موضعی و یا "لیدوکائین پی" استفاده می شود و انجام میکرونیدلینگ با این روش کاملا بدون درد است
از دیگر مزایای میکرونیدلینگ این است که در انواع پوست و در تمام نقاط بدن و در چهار فصل سال قابل انجام است و این در حالی است که استفاده از لیزرهای لایه بردار در پوست های تیره و فصول گرم سال و نقاط نزدیک به چشم محدودیت هایی دارد و در پوست های تیره امکان سوختگی و ایجاد لک وجود دارد که البته توسط پزشک متخصص پوست و مو(که براساس نوع پوست و هدف مورد نظر مشخص می گردد) انجام میپذیرد.
مواردی که می توان از طریق میکرونیدلینگ درمان کرد:
1 - سوختگی
2 - ریزش مو
3 - چین و چروک پوست
4 - اسکار(جای زخم و جراحت)
5 - تیرگی و لکه های تیره پوست
6 - استرچ مارک(ترک های پوستی)
مرکز پوست، مو و زیبایی مَهرو
مطالب خواندنی