• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
چرم پارس

چرم پارس

گروه تولیدی چرم و کفش پارس با اندوخته ای غنی از ایده، طرح و اجرا، همراه با هدف گذاری های بلند مدت در سال 1342 توسط مرحوم حاج عبدالرضا اخوت بنیان نهاده شد. در طی نیم قرن تلاش و کسب تجربه با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات کشور ایتالیا در صنعت چرم و کفش و به کار گیری پرسنل متخصص و متعهد در سایه حمایت های بی دریغ شما هموطن گرامی توانسته است با تولید محصولاتی با کیفیت در خور شان مردم ایران زمین، با افتخار سهم کوچکی از وقار و زیبایی پوشاک ایرانی را کسب نماید. هم چنین توانسته در بخش طراحی مدسازی و تولید فعالیت های خود را در سطح استانداردهای اروپایی مطرح نماید. کیفیت تولیدات پارس بطور مستمر ارتقاء یافته بگونه ای که امروزه به تایید کارشناسان، که از خط تولید این واحد بازدید نموده اند. کیفیت تولیدات پارس از نظر کاربرد مواد اولیه، تکنولوژی مدرن، طراحی و دوخت و سایر جزئیات فنی همگام با کیفیت تولیدات معروفترین مارک های اروپایی و داخلی بوده و حتی در بسیاری موارد در سطح بالاتری نیز قرار گرفته است.

به لطف خداوند متعال و با آغاز بهره برداری از کارخانه پلیمر پارس، در کنار زنجیره کارخانه تولید چرم مصنوعی و کارخانه تولید کفش و صندل، امکان تولید صفر تا صد انواع و اقسام محصولات کفش را از تولید مواد اولیه تا محصول نهایی به صورت یکپارچه داراست.

مجموعه پارس به خوبی میداند، آنچه مافوق تمامی ظرفیت های این مجموعه است، لطف و حمایت های همه جانبه مردم ایران از محصولات پارس است و همواره سعی دارد با تولید محصولات بروزتر و بادوام تر، قدردان این محبت های نا متناهی باشد.

تخفیف های برند چرم پارس

در حال حاضر تخفیف فعالی برای نمایش وجود ندارد

تخفیف دهندگان چرم پارس در نور

کسب و کاری یافت نشد