• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
زن مرد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
سالن زیبایی کویین - ستاره محبی

سالن آرایشی و زیبایی ستاره محبی با نام سالن کویین در شمال تهران در منطقه فرشته و واقع در مرکز خرید کویین مشغول به فعالیت تخصصی و حرفه ای با استفاده از بهترین متریال ها و همچنین با کادری بسیار فعال ، مجرب و متخصص در زمینه انواع خدمات زیبایی و آرایشی مشغول به فعالیت می باشد . 

سالن کویین به صورت تخصصی انواع خدمات ناخن شامل کاشت ، طراحی ، مانیکور و پدیکور ، ژلیش ، ترمیم و انواع خدمات طراحی و زیبایی ناخن را همگام با جدیدترین متد و اصول روز دنیا ارائه می نماید . 

از خدمات زیبایی مو در این سالن می توان به انواع خدمات براشینگ ، کوتاهی ، شنیون ، رنگ ریشه ، ویتامینه مو ، رنگ ساژ و انواع بافت مو را برای مشتریان گرامی ارائه می نماید . 

از خدمان رنگ مو سالن کویین می توان انواع هایلایت ، رنگ و مش ، لایت ، آمبره ، رنگ ریشه ، انواع خدمات بهداشتی - زیبایی - ترمیم - تقویت و درمان مو سر بانوان ، بالیاژ و ... را ارائه می نماید . 

از دیگر خدمات زیبایی این سالن می توان به خدمات ابرو و مژه مانند انواع میکروبلیدینگ - میکروپیگمنتیشن ، کاشت و تقویت را انجام می نماید . 

همچنین در سالن زیبایی و آرایشی کویین با مدیریت سرکار خانم ستاره محبی خدمات پاکسازی و زیبایی پوست با متدهای تقویتی و درمانی پوست و ارائه انواع پکیج های عروس شامل بهترین و به روزترین مدل های میکاپ - گریم - خدمات آرایشی مو سر و پکیج کامل عروس خانم ها ارائه می شود .

آدرس:  فرشته مریم غربی کوئین سنتر ۲۰۵
اطلاعات تماس مشاهده ساعات کاری
شنبهاز 08:00 تا 23:00
یکشنبهاز 08:00 تا 23:00
دوشنبهاز 08:00 تا 23:00
سه شنبهاز 08:00 تا 23:00
چهارشنبهاز 08:00 تا 23:00
پنج شنبهاز 08:00 تا 23:00
جمعهاز 08:00 تا 23:00
0
0
مطالب خواندنی

تخفیف های سالن زیبایی کویین - ستاره محبی

50%
تخفیف ویژه تمامی خدماتتمام شد
تخفیف ویژه تمامی خدمات
سالن زیبایی ستاره محبیالهیه
50%
آفر ویژه تمامی خدمات موتمام شد
آفر ویژه تمامی خدمات مو
سالن زیبایی ستاره محبیالهیه