• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

لغو سفارش و استرداد وجه

الف) لغو سفارش خرید کالا

این امکان برای خریاداران فراهم شده است که در پنل کاربری خود وارد شده و از قسمت تاریخچه خرید سفارشات خود را مشاهده نماید. اگر به هر دلیلی از سفارش خاصی منصرف شده باشد می تواند بر روی سفارش مربوطه کلیک نماید و نسبت به لغو آن اقدام نماید. تا زمانی که سفارش خریداری در وضعیت ارسال قرار نگرفته باشد امکان لغو برای کاربر فراهم است  و پس از لغو سفارش مبلغ واریزی مشتری به صورت اتوماتیک به کیف پول وی منتقل می گردد که می تواند از محل کیف پول خود در خرید دیگری استفاده نماید یا نسبت به عودت وجه پرداختی ، درخواست واریز وجه ثبت نماید.

در صورتی که سفارش به وضعیت ارسال درآمده باشد خریدار باید در زمان دریافت سفارش، بدون اینکه مرسوله را باز نماید ، از دریافت آن از پیک یا مامور پیک امتناع نموده آن را مرجوع نماید. در این حالت چون خریدار پس از ارسال سفارش را لغو نموده است هزینه ارسال بر عهده خریدار بوده و از مبلغ واریزی مشتری کسر خواهد شد.

 

ب) مرجوع نمودن کالا

خریدار می تواند کل سفارش دریافتی یا برخی از اقلام آن را مرجوع نماید. برای این کار خریدار باید در پنل کاربری خود در سایت تیجور وارد شده و درخواست مرجوعی کالا ها را با ذکر توضیحات و دلایل مرجوعی ثبت نماید. همکاران بخش پشتیبانی تیجور در اولین فرصت  با خریدار تماس گرفته و وی را جهت ارائه توضیحات و مرجوع نمودن کالا راهنمایی خواهند نمود.

در شرایط زیر امکان مرجوع نمودن کالا وجود ندارد:

1- کالای مرجوعی نباید استفاده شده باشد یا مخدوش و معیوب شده باشد.
2- بسته بندی کالای مرجوعی نباید پاره شده باشد.

کالاهایی که امکان مرجوعی ندارند:
کلیه کالاهای بهداشتی و شخصی مانند محصولات آرایشی بهداشتی، عطر و ادکلن، لباس زیر و ... امکان مرجوعی ندارند. این موضوع در زمان خرید و انتخاب کالا در صفحه جزئیات این قبیل کالاهای ذکر شده است. لطفا در زمان خرید به آن توجه فرمایید.

 

ج) استرداد بن تخفیف

در صورتی که خریدار به هر دلیلی نخواهد از بن خریداری شده استفاده نماید می تواند با رعایت موارد ذیل نسبت به انصراف از خرید و استرداد وجه خود اقدام نماید.

1- نباید از تاریخ اعتبار بن گذشته باشد. امکان انصراف برای بن هایی که منقضی شده باشند وجود ندارد. در صورتی که از تاریخ انقضای بن نگذشته باشد استرداد وجه مطابق با شرایط ذیل می باشد.

 الف)حد اقل 5روز مانده به تاریخ انقضاء، 100 درصد وجه قابل استرداد می باشد.
 ب)بین 3 تا 5 روز مانده به به تاریخ انقضاء، 80 درصد وجه قابل استرداد می باشد.
 ج)کمتر از 2 روز مانده به به تاریخ انقضاء، 70درصد وجه قابل استرداد می باشد.
 د)روز انقضا، 50درصد وجه قابل استرداد می باشد.
 و)پس از  تاریخ انقضا، امکان استرداد وجه وجود ندارد.

نکته مهم: در صورتی که فاصله  تاریخ انتشار بن و تاریخ انقضا بن کمتر از 10 روز  باشد  شرایط (الف) تا (د) ملاک نخواهد بود و کل وجه به خریدار مسترد می گردد. بجز مواردی که پس از تاریخ انقضا در خواست انصراف داده شود. در صورتی که درخواست انصراف پس از تاریخ انقضای بن باشد وجهی مسترد نخواهد شد.

2- الزاما باید بن متعلق به خود انصراف دهنده باشد. امکان انصراف برای غیر میسر نمی باشد.

3- بن نباید استفاده شده باشد. ملاک استفاده یا عدم استفاده از بن تیجور می باشد که نحوه ثبت اطلاعات و کنترل آن در بخش قوانین بن تخفیف توضیح داده شده است.

نحوه انصراف از خرید بن تخفیف

برای انصراف از خرید، لازم است خریدار از بخش تماس با ما اطلاعات بن خریداری شده را به بخش پشتیبانی تیجور ارسال نماید و درخواست انصراف و استرداد وجه خود را اعلام نماید. همچنین می تواند از طریق تماس تلفنی درخواست انصراف خود را اعلام نماید. همکاران ما بن خریداری شده را بررسی خواهند نمود و در اولین فرصت با خریدار تماس گرفته و اقدامات لازم را در خصوص درخواست خریدار انجام می دهند.

 

د) نحوه استرداد وجه

برای استرداد وجه به خریدار  با وی تماس گرفته می شود و شماره شبای حساب بانکی خریدار از وی درخواست می گردد. لازم به ذکر است شمار شبای اعلام باید متعلق به همان حسابی باشد که از طریق آن اقدام به خرید آنلاین نموده است و اطلاعات صاحب حساب نیز باید با مشخصات خریدار مطابقت داشته باشد. همکاران ما پس از بررسی و انجام کنترل های لازم وجه پرداختی را حداکثر 24 ساعت پس از تایید اطلاعات، به حساب خریدار واریز می نمایند. لازم به ذکر است امکان پرداخت به صورت کارت به کارت یا پرداخت به صورت وجه نقد به خریدار مقدور نمی باشد.