• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

مقررات آگهی تخفیف تیجور

آگهی تخفیف: منظور از آگهی تخفیف، Offer های فروشندگان برای مشتریان می باشد، که در بازه های زمانی مشخصی، با هدف فروش به روش های مختلف به اطلاع مشتریان می رسانند. به عنوان مثال یک فروشگاه که در زمینه پوشاک فعالیت می کند ممکن است بخواهد به مناسبت روز مادر به مدت یک هفته برای محصولات خود از 10% تا 50%  تخفیف بدهد و این موضوع را به روش های مختلف به اطلاع عموم برساند. آگهی تخفیف صرفا جنبه اطلاع رسانی برای بازدیدکنندگان داشته و هیچ خرید یا فروشی در رابطه با آنها در سایت انجام نمی شود. بیننده این آگهی از جزییات آگهی و موقعیت جغرافیایی و اطلاعات تماس فروشنده اطلاع حاصل نموده و برای خرید به موقعیت فیزیکی فروشنده مراجعه می نماید.

نکات مهم در خصوص آگهی تخفیف:

1- با توجه به بازدید بالای سایت تیجور و داشتن بازدیدکنندگان هدفمند که عمدتا به دنبال پیشنهادات فروش جدید برای کالا یا خدمات می باشند، این امکان برای فروشندگان کالا و خدمات فراهم گردیده است که بتوانند پیشنهادات خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهند. ثبت آگهی تخفیف با امکانات پایه برای کلیه فروشندگان کالا و خدمات به صورت رایگان می باشد. در صورت نیاز برای دریافت خدمات بیشتر مرتبط با آگهی تخفیف، مانند نمایش در صفحه اصلی، نمایش در بنر صفحه اصلی، ارسال پیامک برای کاربرن تیجور، ارسال ایمیل برای کاربران تیجور، ارسال آگهی در شبکه های اجتماعی، در بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

2- کلیه آگهی های تخفیف که یک فروشنده کالا و خدمات تابحال در سیستم تیجور، ثبت نموده است از طریق صفحه اختصاصی که تیجور برای هر صاحب کسب و کاری ایجاد نموده است، قابل دسترسی می باشد و بازدیدکنندگان می توانند به پیشنهادهای قبلی و تمام شده هر فروشنده کالا یا خدمات نیز دسترسی داشته باشند.

3- بیننده آگهی (بازدیدکنندگان سایت تیجور) پس از مشاهده آگهی های تخفیف باید اطلاعات تماس فروشنده را استخراج نموده و با  مراجعه فیزیکی به محل آگهی دهنده نسبت به اخذ خدمات یا خرید کالا از فروشنده  اقدام نمایند.آگهی تخفیف صرفا جنبه اطلاع رسانی برای بازدیدکنندگان داشته و هیچ خرید یا فروشی در رابطه با آنها در سایت انجام نمی شود

4- مسئولیت صحت و سقم اطلاعات آگهی شده از قبیل، درصد تخفیف، کالاها یا خدمات مشمول تخفیف، اطلاعات تماس و آدرس فروشنده کالا یا خدمات و ... بر عهده فروشنده می باشد و تیجور در این خصوص هیچ گونه مسوولیتی ندارد. بیننده قبل از مراجعه فیزیکی باید از طریق تماس تلفنی با آگهی دهنده اطلاعات خود را کامل  نموده و سوالات خود را از فروشنده کالا یا خدمات پرسیده و ابهامات احتمالی را برطرف نماید تا از نظر هزینه و زمان متضرر نگردد. 

5- در محتوای کلیه کالا و خدماتی که آگهی تخفیف آن ها در تیجور ثبت می شوند، نباید مطالب یا عکسهای ی که مغایر قوانین و مقررات جاری و ساری کشور جمهوری اسلامی ایران باشد، استفاده گردد. مواردی که مغایر قوانین باشد تایید نشده و منتشر نمی گردد.

6- کالا یا خدماتی که آگهی تخفیف آن ها در تیجور ثبت می شوند، نمی بایست جزو کالاها یا خدمات غیر مجاز یا ممنوعه کشور جمهوری اسلامی ایران باشند. 

7- کلیه فروشندگان کالا و خدمات باید مدارک لازم برای صحت اطلاعات، احراز هویت، و اثبات داشتن مجوز های لازم در زمینه های کاری مورد درخواست را به واحد حقوقی ارایه نمایند. بدین منظور پس از ثبت نام صاحب کسب و کار، از واحد ارتباط با مشتریان تیجور  با آنها تماس گرفته خواهد شد و مدارک و مستندات مربوطه از آنها درخواست خواهد شد. در صورتی که مدارک ناقص بوده یا هویت صاحب  کسب و کار محرز نگردد، استفاده از امکانات سیستم تیجور برای اینگونه موارد فعال نمی گردد.