• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
پوشاک الیاف طبیعی آندیا

پوشاک الیاف طبیعی آندیا یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کنندگان در زمینه مد و پوشاک زنانه و مردانه با مزیت بهره گیری از الیاف طبیعی در ایران می باشد . 

این برند زیر مجموعه شرکت سبز باستان است که به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع محصولات مرتبط با صنایع دستی ایرانی مانند کیف های گلیمی ، جاجیمی و پوشاک خاص با الیاف طبیعی فعالیت می کند . 

پوشاک الیاف طبیعی آندیا دارنده 13 تولیدی پوشاک در ایران است و به همین جهت یکی از بزرگترین تولید کنندگان پوشاک در سطح کشور به شمار می رود . 

تولید برند الیاف طبیعی آندیا به بیش از سی هزار نسخه پوشاک در ماه می رسد و این پوشاک از تنوع رنگ ، طرح و مدل در هر دو نوع زنانه و مردانه برخوردار است ، ولی در عین حال سر لوحه طراحی های پوشاک این برند رعایت سادگی و اصالت ایرانی پوشاک در طراحی ها محسوب می شود . 

مدیر برند آندیا اقای بنیامین اسلامی فارغ التحصیل رشته روان شناسی هستند ، شروع فعالیت ایشان در زمینه تولید محصولات طبیعی و سنتی - ایرانی با همسرشان و از تولید انواع کیف با گلیم و جاجیم اغاز شده است و در ادامه این فعالیت با تولید انواع محصولات دیگر شامل طراحی و تولید پوشاک های الیاف طبیعی برگرفته از طراحی ایرانی - سنتی به فعالیتشان افزوده شده است . 

عقیده اقای اسلامی بر این است که الیاف طبیعی ریشه در دل طبیعت دارند و به همین جهت سازگاری بیشتری با بدن داشته و حس ارامش بیشتری به پوست انسان القا می کنند . 

برای بافت و تولید پارچه هایی با الیاف طبیعی از پشم ، پنبه و ابریشم استفاده می شود و به همین جهت این نوع پوشاک بسیار راحت - سبک و خنک هستند ، همین ویژگی ها سبب می شود تا مشتریان صنایع پوشاک الیاف طبیعی به صورت مکرر در پی خرید محصولات و کالکشن های جدید تولید شده از انواع محصولات الیاف طبیعی باشند . 

مطالب خواندنی

تخفیف های پوشاک الیاف طبیعی آندیا در تهران

در حال حاضر تخفیف فعالی برای نمایش وجود ندارد