• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
دیور

دیور

کریستیان دیور، متولذ ژانویهٔ ۱۹۰۵ طراح مد فرانسوی بود، که به‌عنوان یکی از معروفترین بنیانگذاران خانهٔ مد در دنیا شناخته می‌شود و با نام "دیور" نیز معروف است.
کریستین دیور در گرانویل، یک شهر ساحلی در سواحل نرماندی فرانسه به‌عنوان دومین فرزند از پنج فرزند موریس دیور به دنیا آمد. پدرش ثروتمند و یک تولیدکننده کود بود و همسر او، ایزابل کاردامونه نام داشت.
دیور پس از تولد تا سن ده سالگی در نورماندی فرانسه ماند و در ده سالگی به همراه والدین خود به پاریس رفت. در سال ۱۹۲۸، پس از تحصیل در علوم سیاسی، در ارتش به خدمت پرداخت. او طراحی لباس را تا سال ۱۹۳۵ شروع نکرده بود، در این سال او به پاریس برگشت و شروع به فروش طرح های اولیه خودش کرد. رابرت پیگرت، طراح لباس، او را در سال ۱۹۳۸ استخدام کرد.
در طول جنگ جهانی دوم، دیور در جنوب فرانسه خدمت می‌کرد. سپس در سال ۱۹۴۱ دوباره به پاریس بازگشت و در سالن طراحی بزرگتری برای لوسین للونگ مشغول به کار شد. دیور در سال ۱۹۴۶ با پشتیبانی مارشال پوشاک، صاحب کارخانهٔ منسوجات، سالن مد خود را افتتاح کرد.
امروزه این کمپانی پیشرو پوشاک لاکچری است. محصولات دیور عبارت‌اند از پوشاک، پارچه، محصولات چرم، لوازم تزئینی لاکچری، کفش، جواهر، ساعت، عطر، لوازم‌آرایشی و محصولات مراقبت از پوست. اگرچه عمده محصولات دیور مخصوص زنان است اما این کمپانی خط تولید مردانه و بچگانه خود را هم راه‌اندازی نموده است.

تخفیف های برند دیور

تخفیف جمعه سیاه در گالری پالادیومتمام شد
تخفیف جمعه سیاه در گالری پالادیوم
25%زعفرانیه
خرید حضوری
گالری پالادیوم
تخفیف انواع عینک افتابی زنانه در مزون نگینتمام شد
تخفیف تابستانی مزون نگینتمام شد
تخفیف تابستانی مزون نگین
30%قیطریه
خرید حضوری
مزون نگین
تخفیف اکسسوری ، کیف و کفس و عینک زنانهتمام شد
تخفیف اکسسوری ، کیف و کفس و عینک زنانه
40%قیطریه
خرید حضوری
مزون نگین
تخفیف انواع عینک های طبی و آفتابیتمام شد
تخفیف انواع عینک های طبی و آفتابی
20%چند شعبه
خرید حضوری
سلیم اپتیک - Luxury House