• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
زن مرد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :
برشکا

برشکا

برشکا راحت و رنگی و خودمانی ست. در سال‌های اخیر توانسته با سبک‌هایی ساده و گاهی هم بسیار خاص و به‌روز، قشر گسترده‌ای از سلیقه‌ها را به خود جذب کند. در این مطلب در بامیلو بلاگ از روند طراحی و توسعه این برند آشنا خواهیم گفت.
برشکا در سال 1998 به‌عنوان برند جدیدی از گروه اسپانیایی ایندیتکس (Inditex) تأسیس شد. برندهای دیگری مانند زارا (Zara)، زارا هوم (Zara Home)، پول اند بیر (Pull&Bear)، ماسیمو دوتی (Massimo Dutti)، اویشو (Oysho)، استرادیواریوس (Stradivarius) و اوترکه (Uterqüe) نیز در این گروه فعالیت می‌کنند.
برشکا با استفاده از نیاز فزاینده مردم به پوشاک، با افتتاح 100 فروشگاه در عرض 2 سال توانست تصویر جدیدی از نام تجاری خود تثبیت کرده و خود را به‌عنوان مرجعی در این صنعت ارائه دهد. امروز بعد از 18 سال، این زنجیره با بیش از 1000 شعبه در بیش از 70 کشور جهان، موفق به کسب 9٪ از کل درآمد گروه ایندیتکس شده است.
کسب‌وکار این شرکت شامل طراحی، ساخت، توزیع و فروش پوشاک و اکسسوری، در محدوده فروشی بیش از 455.000 مترمربع است.
استفاده از مدل کسب‌وکار انعطاف‌پذیر برشکا باعث شده برای انطباق با تغییراتی که ممکن است در طول فصل رخ دهد، محصولات جدید در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال‌شده و همواره آخرین مد روز در فروشگاه‌ها ارائه شوند.
همه محصولات برشکا هر فصل به‌طور کامل توسط تیم طراحی خلاق و با استفاده از اطلاعات دریافتی از فروشگاه‌ها و همچنین بازخورد مشتریان، تهیه می‌شوند. این گروه با بیش از 60 طراح حرفه‌ای، به‌طور مداوم به ارزیابی نیازها و خواسته‌های مصرف‌کنندگان پرداخته و هرسال بیش از 4000 محصولات مختلف ارائه می‌دهد.

تخفیف های برند برشکا

50%
تخفیف ویژه بوتیک اردشیر در بلک فرایدیتمام شد
20%
تخفیف پوشاک و کفش زنانه در بوتیک اردشیرتمام شد
30%
تخفیف پوشاک زنانه در بوتیک اردشیرتمام شد
20%
تخفیف پوشاک زنانه و کیف و کفش به مناسب عید قربانتمام شد
30%
تخفیف تابستانی گروه پوشاک زیلانتمام شد
20%
فروش ویژه پوشاک - کیف و کفش زنانهتمام شد
30%
تخفیف اجناس تک سایز و تک رنگتمام شد
30%
تخفیف پوشاک زنانهتمام شد
تخفیف پوشاک زنانه
بوتیک اردشیرجردن
بیشتر