تهران
لباس عروس در فرهنگ های متفاوتلباس عروس در کشور های خارجی چگونه است؟ + عکسرسم لباس عروس پوشیدن در مراسم ازدواج، معمولا در همه ی کشور های خارجی و متفاوت وجود دارد ولی در همه جا به یک صورت نمی باشد. در این مقاله ما عکس لباس عروس های کشور های مختلف و خارجی را برای تان گردآوری کرده ایم.
سالگرد ازدواج10 پیشنهاد برای مراسم سالگرد ازدواجشاید ازدواج یکی از بهترین اتفاقات زندگی هر زوجی باشد. یادبود آن روز نیز بسیار مهم است. برای برگزاری سالگرد ازدواج باید از هفته ها قبل برنامه ریزی کنید. در ادامه اول برای شما از اهمیت اولین سالگرد ازدواج می گوییم و سپس 10 پیشنهاد برای برگزاری سالگرد ازدواج می دهیم. با تیجور همراه باشید.
علائم بارداریتشخیص بارداری با این علائمعلائم بارداری در شروع آن در همه خانم‌ها یکسان نیست ولی به طور کلی می‌توان به قطع عادت ماهیانه، تهوع و ضعف بدنی اشاره کرد. برای اطمینان از بارداری نیز می‌توان از تست‌های آزمایشگاهی استفاده کرد تا اطمینان کامل حاصل شود. در این مقاله به بررسی علائم مختلف بارداری پرداختیم. با این مقاله همراه ما باشید.
روش های مراقبت از دندان های کودکاننکات مهم درباره مراقبت از دندان کودکانمراقبت از دندان های کودکان باید از همان دوران کودکی آغاز شود و شما به عنوان والدین نقش مهمی در این رابطه دارید. دندان های کودکان به دلیل استفاده از انواع تنقلات در معرض خطر خرابی قرار دارند و تنها با محدود کردن مصرف این مواد و آموزش اصولی رعایت بهداشت دهان و دندان می توان از خطر خرابی دندان ها کاست.
روانشناسی رفتار کودکنکات مهم تربیت فرزند از نظر روانشناسیروانشناسی و زیر مجموعه ی آن روانشناسی کودک به مطالعه و بررسی رفتارها و شیوه های تربیت در کودکان می پردازد و نحوه ی بر خورد و تعامل والدین در رابطه با کودکان را مورد مطالعه و بحث و بررسی قرار می دهد. مسائل و مشکلات مربوط به شیوه های تربیتی نادرست و ارائه روشهای صحیح تربیتی در این مقاله ذکر شده است.
وسواس فکری شدید چیست؟ + روش های درمانوسواس فکری شدید چیستوسواس فکری شدید فقط یک اختلال ذهنی-روانی ساده نیست، مساله می‌تواند از آنچه به نظر می‌رسد جدی‌تر باشد! با شدت گرفتن این بیماری مشکلات زیادی فرد و اطرافیان وی را تهدید خواهد کرد. بهتر است با مطالعه‌ی این مقاله ضمن آشنایی با وسواس فکری شدید با انواع و رایج‌ترین شیوه‌های درمان آن نیز آشنا شوید.
طرز تهیه پنیر خانگیآسون‌ترین طرز تهیه پنیر خانگی خیلی خوشمزه با سرکه و آبلیموپنیر یکی از پرطرفدارترین محصولات لبنی است که دارای انواع مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن است. شاید فکر کنید تهیه پنیر خانگی کار دشوار و سختی باشد و به خوشمزگی پنیرهای آماده بیرون نشود، اما اصلا اینگونه نیست. تهیه پنیر در خانه علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌ها بسیار سالم‌تر و خوشمزه‌تر است.
تزیین کریسمس در خانهایده‌هایی ساده و زیبا برای کریسمس + عکسدر تقویم میلادی روز کریسمس، روز تولد حضرت عیسی مسیح است که معمولا افراد این روز را جشن می‌گیرند و به تزئین خانه و تزئین درخت کریسمس می‌پردازند که فلسفه اصلی آن ترویج مهربانی، همبستگی و بخشندگی است. در این مقاله از تیجور عکس‌های مختلفی از تزئین مخصوص جشن کریسمس را تهیه کردیم. همراه تیجور باشید.
جملات انگیزشی شادجملات انگیزشی شاد و انرژی مثبتبرای رسیدن به اندیشه مثبت باید عادت به خواندن جملات مثبت و انگیزشی پیدا کنیم. خواندن جملات انرژی مثبت باعث می شود تا احساسات منفی کاهش پیدا کند و انگیزه لازم برای حرکت به سوی اهدافمان پیدا کنیم. در ادامه تعدادی جملات انگیزشی و عکس نوشته مشاهده می کنید.
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر