تهران
لباس عروس مناسب برای خانم های تپللباس عروس برای افراد تپل + عکسهمه ی خانم ها دوست دارند که لباس عروسی شان خاص و زیبا باشد و به آن ها جلوه ی با شکوهی بدهد. خانم های تپل هم از این قضیه استثنا نیستند. ما در این مقاله برای خانم های تپل نکاتی را آورده ایم تا با استفاده از آن لباس عروس خود را بهتر انتخاب کنند.
سالگرد ازدواج10 پیشنهاد برای مراسم سالگرد ازدواجشاید ازدواج یکی از بهترین اتفاقات زندگی هر زوجی باشد. یادبود آن روز نیز بسیار مهم است. برای برگزاری سالگرد ازدواج باید از هفته ها قبل برنامه ریزی کنید. در ادامه اول برای شما از اهمیت اولین سالگرد ازدواج می گوییم و سپس 10 پیشنهاد برای برگزاری سالگرد ازدواج می دهیم. با تیجور همراه باشید.
ویتامین های دوران بارداریدر بارداری این ویتامین‌ها را مصرف کنیدضرورت مصرف مکمل‌ها و ویتامین‌ها در دوران بارداری به قدری اهمیت دارد که کمبود برخی از این ویتامین‌ها در بدن عوارض جبران ناپذیری مانند اختلال در رشد جنین یا بیماری‌هایی نظیر کم خونی در بدن مادر می‌شود. در این مقاله در تیجور مهم‌ترین مکمل‌ها و ویتامین‌های ضروری برای مادر و جنین را بررسی کردیم.
راهنمای خرید اسباب بازی برای کودکاننکات مهم در خرید اسباب بازی برای کودکاناسباب بازی یک عضو جدا نشدنی دنیای کودکان است. والدین برای خرید اسباب بازی برای کودک خود باید به سن کودک خود دقت کنند و نسبت به سن او معیار هایی را در نظر بگیرند. در این مقاله اسباب بازی های مناسب گروه های سنی کودکان را برایتان مرور می کنیم. با ما همراه باشید.
روانشناسی رفتار کودکنکات مهم تربیت فرزند از نظر روانشناسیروانشناسی و زیر مجموعه ی آن روانشناسی کودک به مطالعه و بررسی رفتارها و شیوه های تربیت در کودکان می پردازد و نحوه ی بر خورد و تعامل والدین در رابطه با کودکان را مورد مطالعه و بحث و بررسی قرار می دهد. مسائل و مشکلات مربوط به شیوه های تربیتی نادرست و ارائه روشهای صحیح تربیتی در این مقاله ذکر شده است.
شاد زیستن و داشتن حس خوببا این کارهای ساده شاد باشید و انرژی مثبت جذب کنیدوقتی در زندگی پی در پی در معرض انرژی منفی، شکست‌ها و غم‌ها قرار می‌گیریم، جذب انرژی مثبت سخت می‌شود و با این چالش‌های سخت، انعطاف پذیری و انرژی‌مان کم می‌شود. اینجاست که نیاز به روش‌هایی برای بالا بردن انرژی مثبت داریم تا بتوانیم زندگی شادی داشته باشیم و برای مشکلات زندگیمان راه حل پیدا کنیم.
طرز تهیه سالاد الویهبا این روش طرز تهیه سالاد الویه، انگشتاتم می‌خوری!سالاد الویه یکی از غذاهای بسیار خوشمزه و پر طرفدار است که حتی اکثر بچه‌ها نیز عاشق این سالاد هستند. تنوع مواد غذایی در این سالاد به قدری گوناگون است که طبق سلیقه افراد می‌توان آن‌ها را تغییر داد. به همین خاطر انواع مختلفی از طرز تهیه سالاد الویه وجود دارد که در این مقاله به آموزش آن‌ها پرداختیم.
گل و گیاه آپارتمانیمعرفی 10 مدل گل و گیاه آپارتمانی مناسب فصل بهارتجربه مراقبت و نگهداری از گل و گیاهان آپارتمانی، تجربه بسیار لذت بخشی است زیرا هم باعث زیبایی محل زندگی و محل کار و هم باعث شادابی روحی و روانی خواهد شد. در این مقاله 10 نمونه از بهترین و مقاوم‌ترین گل و گیاهان آپارتمانی را معرفی کردیم و پیشنهاد می‌کنیم که حتما نگهداری از گل و گیاه را تجربه کنید.
جملات انگیزشی شادجملات انگیزشی شاد و انرژی مثبتبرای رسیدن به اندیشه مثبت باید عادت به خواندن جملات مثبت و انگیزشی پیدا کنیم. خواندن جملات انرژی مثبت باعث می شود تا احساسات منفی کاهش پیدا کند و انگیزه لازم برای حرکت به سوی اهدافمان پیدا کنیم. در ادامه تعدادی جملات انگیزشی و عکس نوشته مشاهده می کنید.
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر