تهران
برندهای چرم ایرانیبا 5 برند برتر و معروف چرم ایرانی آشنا شویدمحصولاتی چرم همیشه طرفداران مخصوص به خود را داشته است. در ایران نیز برندهای معتبری در زمینه ساخت محصولات چرمی فعالیت دارند که برخی از آن‌ها محصولات خود را به خاطر کیفیت مرغوبی که دارد به دیگر کشورها نیز صادر می‌کند. در این مقاله 5 برند معتبر و برتر از چرم ایرانی را معرفی خواهیم کرد. همراه ما باشید.
نحوه انتخاب انگشتربا توجه به فرم دستان خود انگشتر انتخاب کنیدانگشتری که برای خود انتخاب می‌کنید در زیباتر نشان دادن انگشتان و دستان شما نقش مهمی دارد پس باید مدل، فرم و اندازه‌ای را انتخاب کنید که به انگشت‌های شما بیاید. در این مطلب با تیجور همراه باشید تا در انتخاب بهترین و مناسب ترین انگشتر برای دستانتان شما را راهنمایی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.
حلقه نشون و نامزدی23 مدل از جدیدترین و خاص‌ترین مدل‌های انگشتر نشون و نامزدیدر همه جای دنیا افراد بعد از اعلام نامزدی و ازدواج به رسم نشان دادن تاهل خود حلقه به دست می‌کنند که این حلقه در مدل‌های مختلفی مخصوصا برای خانم‌ها در بازار وجود دارد که در ایران به رسم سنت قدیمی انگشتری را ابتدا برای نشون و بله برون تهیه می‌کنند و سپس حلقه‌ای برای نامزدی و عقد. همراه ما باشید.
سیسمونی نوزاد دختر35 مدل سیسمونی نوزاد دختر با زیباترین چیدمان 2023دکوراسیون سیسمونی نوزاد باید طبق اصول و قواعد استانداری باشد تا هرچه بیشتر موجب آسایش و راحتی نوزاد باشد. همچنین در سیسمونی نوزاد دختر معمولا از رنگ‌های صورتی، یاسی و بنفش بیشتر استفاده و طرح‌های دخترانه‌تری انتخاب می‌شود. در این مقاله جدیدترین مدل چیدمان سیسمونی دخترانه 2023 را تهیه کرده‌ایم.
مدل نیم بوت دخترانه جدید50 تا از جدیدترین مدل بوت و نیم بوت دخترانه و زنانه 1401با شروع فصل پاییز و زمستان علاوه بر استفاده از لباس‌های گرم، استفاده از کفش‌ مناسب مانند مدل کفش بوت و کفش نیم بوت نیز برای گرم نگه داشتن پا و همچنین خوش استایلی باب می‌شود. در این مقاله جدیدترین مدل‌های جدید نیم بوت و بوت زنانه و دخترانه را تهیه کرده‌ایم تا برای خرید انتخاب بهتری داشته باشید.
لباس مجلسی دخترانه40 مدل لباس مجلسی دخترانه 2023 اروپایی و ایرانیدر مدل‌های متنوع لباس مجلسی معمولا بین مدل‌های زنانه و دخترانه تفاوت‌هایی وجود دارد که باعث می‌شود برخی مدل‌ها را دختر خانم‌ها بپسندند و برخی دیگر را خانم‌ها. در این مقاله جدیدترین مدل‌های لباس مجلسی دخترانه 1401/ 2022 و پیراهن‌ کوتاه دخترانه جدید را تهیه کرده‌ایم تا با این تنوع بیشتر آشنا شوید.