تهران
برند مل اند موژخالق برند مل اند موژ، برند اسپرت ایرانی چه کسی است؟ببرند ایرانی مل اند موژ که در زمینه پوشاک اسپرت فعالیت می‌کند، توسط یک خانم ایرانی به نام موژان حجارزاده تاسیس شد که هم اکنون موفقیت‌های بسیاری در این برند با کیفیت ایرانی به دست آورده است. در این مقاله به طور کامل به معرفی این برند و محصولاتش می‌پرداریم. در ادامه این مقاله همراه تیجور باشید.
انتخاب فریم مناسب برای عینکمناسب‌ترین فریم عینک را برای صورت خود انتخاب کنیدیکی از دغدغه‌های همیشگی افراد عینکی انتخاب فریم مناسب است که با اجزای صورت همخوانی داشته باشد. اما باید بدانید که این انتخاب به عوامل بسیاری مانند فرم صورت، رنگ پوست و رنگ چشم بستگی دارد. در ادامه روش‌های انتخاب یک عینک مناسب را آموزش می‌دهیم. همراه ما باشید.
ست لباس با ساعتنحوه ست کردن لباس و ساعت مچی بانوانیکی از دغدغه‌های همیشگی خانم‌ها برای خرید ساعت مچی زنانه، ست کردن آن با لباس‌های موجود در کمد لباس‌ آن‌ها است. البته برخی افراد برای خرید لباس مجلسی خود ابتدا به ساعت‌هایی که دارند توجه می‌کنند و سپس لباس تهیه می‌کنند. با اصول ست کردن ساعت مچی با انواع لباس‌های اسپرت، مجلسی و کلاسیک همراه ما باشید.
فنگ شویی خانهخانه را با اصول فنگ شویی چیدمان کنیدمی‌دانید فنگ شویی چیست؟ فنگ شویی به معنای آب و باد و به عنوان یک فن باستانی برای دکوراسیون خانه استفاده می‌شود. فنگ شویی کاملا متفاوت از دکوراسیون همیشگی و سنتی است که در بیشتر خانه‌ها دیده می‌شود. در این مقاله در تیجور به بررسی چیدمان خانه بر اساس اصول فنگ شویی پرداخته‌ایم. همراه ما باشید.
کوله پشتی استاندارد دانش آموزانهنگام خرید کوله پشتی برای دانش آموزان این نکات را جدی بگیریداز وسایل مهمی که هر دانش آموزی ابتدای سال تحصیلی به فکر خرید و تهیه آن می‌افتد، کوله پشتی است. باید بدانید که در صورت خرید کوله پشتی نامناسب، مشکلات اسکلتی و عضلانی در سال‌های آینده گریبان‌گیر افراد خواهد شد. در تیجور به بررسی ویژگی‌های یک کوله پشتی استاندارد خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.
معروف ترین ادکلن های زنانهآشنایی با معروف ترین ادکلن های زنانه + عکسانتخاب عطر و ادکلان یکی از سخت ترین انتخاب هاست . شناخت عطر و ادکلن های معروف به ما کمک می کند تا با توجه به سلیقه ی خود انتخاب مناسبی داشته باشیم . از ویژگی های ادکلان خوب می توان به ماندگاری بالای آن اشاره کرد . در این مطلب با ادکلن های زنانه معروف بیشتر آشنا می شوید .
پیراهن مجلسی دخترانه35 مدل پیراهن دخترانه جدید 2021 در رنگ‌های جذاب و مد شده سالهمه دختر بچه‌ها عاشق پیراهن و دامن هستند. خوشبختانه مدل‌های پیراهن دخترانه آنقدر متنوع و زیبا است که برای تمامی سلیقه‌ بچه‌ها مدل مورد نظر پیدا خواهد شد. در ادامه برای مشاهده جدیدترین مدل‌های پیراهن دخترانه کوتاه و بلند، مجلسی و اسپرت، نخی و حریر در رنگ‌های جذاب و مد شده سال 2021 همراه ما باشید.
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر