تهران
سریال بوتیمارداستان سریال بوتیمار، سریال طنز این شب‌های شبکه 3 سیمایکی از روش‌های نقد شرایط اجتماعی و سیاسی، فیلم‌ها و سریال‌های طنز است که سریال بوتیمار که این شب‌ها از شبکه سه سیما پخش می‌شود این کار را به نحو احسن انجام داده و بسیار هم سریال پرطرفداری شده است. در این سریال بازیگرانی مانند: مرجانه گلچین، حمید لولایی، اشکان اشتیاق و علی صبوری ایفای نقش کرده‌اند.
آدرینا صادقیبیوگرافی و عکس‌های آدرینا صادقی بازیگر نقش مائده سریال احضارآدرینا صادقی که به احتمال زیاد با نام مائده سریال احضار او را می‌شناسید، بازیگری نوظهور و تازه شناخته شده است که با موفقیت در تئاتر پا به تلوزیون گذاشت و در اولین تجربه خود در سریال "احضار" خوش درخشید. در این مقاله بیوگرافی این بازیگر جوان و عکس‌هایی از اینستاگرام شخصی او را تهیه کرده‌ایم.
چهره های هنری درگذشته سال98چهره های هنری که در سال 98 آسمانی شدندچهره های هنری زیادی در سال 98 از میان ما رفتند که هریک از آن ها در حوزه مختص به خود مانند بازیگری، نقاشی و یا نوازندگی جزو بهترین های آن دوره بودند. در این بخش به معرفی تعدادی از مشاهیر ایرانی که در سال 98 از بین ما رفتند خواهیم پرداخت.
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر