تهران
درمان جوش زیر پوستیبا این روش‌ها جوش‌های زیر پوستی را درمان کنیداگر تجربه جوش‌های سفت و دردناک زیر پوستی را داشته باشید می‌دانید که درمان آن‌ها نسبت به جوش‌های دیگر سخت‌تر است و زمان بیشتری هم برای بهبودی کامل آن‌ها باید سپری شود. در کنار درمان‌های دارویی و کرم‌های بهداشتی، روش‌های خانگی هم وجود دارد که درمان این جوش‌ها را آسان می‌کند. همراه تیجور باشید.
خواص انبهدر تابستان از خواص انبه و هسته انبه برای سلامتی غافل نشویدمی‌دانید انبه به پادشاه میوه‌ها معروف است؟ انبه میوه‌ای گرمسیری با خواص فراوان برای بدن و همچنین درمان بیماری‌ها است که شاید کمتر درباره آن اطلاعات داشته باشید. همچنین هسته انبه و پوست انبه نیز دارای خواص بسیاری هستند که البته باید نحوه استفاده از آن‌ها را که در این مقاله توضیح دادیم بلد باشید.
عوارض کولر گازیعوارض تاثیر باد کولر گازی و آبی بر سلامتی بدن را جدی بگیریدهیچ چیزی به اندازه باد کولر در فصل تابستان لذت بخش نیست اما باید بدانید که اگر به مدت طولانی مدت در معرض باد مستقیم کولر گازی و آبی قرار بگیرید ممکن است که دچار مشکلاتی نظیر سردرد، گرفتگی صدا و بینی و درد استخوانی و ماهیچه‌ای شوید. در این مقاله تمام عوارض منفی باد مستقیم کولر را بررسی کردیم.
افسردگی پس از زایمانعلائم افسردگی بعد از زایمان را کاملا جدی بگیرید + روش درمانماه‌های پس از تولد فرزند و مادر شدن، علاوه بر شیرین بودنشان، ماه‌های سخت و چالش برانگیزی هستند. زنی که حالا به عنوان مادر، مسئولیت بیشتری به دوش دارد، احساسات گوناگونی را تجربه می‌کند. اگر می‌خواهید با علائم افسردگی پس از زایمان و روش‌های درمان آن آشنا شوید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.
خواص عرق کاسنیآشنایی با خواص عرق کاسنی و تاثیرات معجزه‌آسای آن بر بدنکاسنی گیاهی که از دیر باز در طب سنتی و عطاری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای درمان برخی بیماری‌ها و از همه مهم‌تر برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید می‌باشد. همچنین عرق کاسنی نیز فواید بسیار زیادی برای کبد، پوست، دستگاه گوارش و چربی سوزی دارد. همه چیز درباره کاسنی و عرق کاسنی در تیجور.
افراد سیگاری چگونه بهداشت دهان و دندان را رعایت کنند؟افراد سیگاری چگونه بهداشت دهان و دندان را رعایت کنند؟اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که سیگار و قلیان استفاده می‌کنید باید بدانید که تنباکوی موجود در آن‌ها باعث آسیب‌ جدی به دندان و دهان می‌شود. از جمله عوارض شایع دهان و دندان می‌توان به پوسیدگی دندان و التهاب لثه اشاره کرد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا از نحوه رعایت بهداشت دهان آگاه شوید.
درمان سکسکه ی نوزاداندلیل سکسکه نوزاد و راه درمان آن را می‌دانید؟معمولا همه نوزادان دچار سکسکه می‌شوند و تقریبا این امر کاملا طبیعی است ولی اگر این سکسکه طولانی شود به طوری که منجر به اختلال در خواب نوزاد شود حتما باید به پزشک مراجعه کرد. دو علت شایع سکسکه نوزادان یکی بلع هوا هنگام شیر خوردن و دیگری زاویه غلط سر نوزاد با پستان مادر و یا شیشه شیر است.
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر