تهران
خبرهایی تازه از انفجار در بیروتافشای اسناد امنیتی از انفجار بیروت+عکسبراساس اسنادی که به دست رویترز و منابع امنیتی ارشد رسیده بود، مقام های امنیتی لبنان ماه گذشته درباره خطر امنیتی نیترات آمونیوم که در بندرت بیرون انبار شده است به نخست وزیر و رئیس جمهور کشورشان هشدار داده بودند.
هشتمین آزمون استخدام 45 هزار نفری وزارت بهداشتاستخدام وزارت بهداشت در سال 99معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: 45هزار نفر در هشتمین مرحله آزمون عمومی در دستگاه های اجرایی به استخدام دولت در می آیندکه از آن 45 هزار نفر، 7 هزار نفر آن ها در وزارت بهداشت و مابقی در سایر دستگاههای اجرایی استخدام می شوند.
تحلیل بورسوضعیت بورس در هفته‌ای که گذشتدر هفته‌ای که گذشت، نوسانات بورس و افت شاخص‌های بورسی تمام سهامداران را شوکه کرد. با تحلیل وضعیت بورس از دید کارشناسان خبره این سازمان با تیجور همراه شوید تا از آخرین اخبار تغییرات بورس اوراق سهام‌دار مطلع شوید.
عکس رعنا آزادی ورعکس‌های رعنا آزادی‌ور بازیگر نقش سمیرای سریال زخم کاریرعنا آزادی ور بازیگر توانمند سینما و تلویزیون ایران است که به تازگی سریال زخم کاری را در شبکه نمایش خانگی در حال پخش دارد که در آن سریال نقش " سمیرا " را در مقابل جواد عزتی نقش آفرینی کرده است. در این مقاله بیوگرافی کامل رعنا آزادی ور به همراه عکس‌های ایشان را تهیه کرده‌ایم. همراه ما باشید.
درگذشت فتحعلی اویسیفتحعلی اویسی بازیگر توانمند کشورمان درگذشتمتاسفانه باخبر شدیم که صبح امروز فتحعلی اویسی بازیگر پیشکسوت و محبوب کشورمان در اثر سکته مغزی دار فانی را وداع گفت. وی در چند روز گذشته به علت وخامت حال در بیمارستان و در کما بود. تیم تیجور درگذشت این بازیگر توانمند را تسلیت می‌گوید.
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر