جذب کردن مردانچگونه مردان را جذب خودمان کنیم؟در این مقاله از مجله ی اینترنتی تی جور، ما به شما یاد می دهیم که چگونه مردان و همسرانتان را جذب خودتان بکنید. با ما همراه باشید.
لباس عروس در فرهنگ های متفاوتلباس عروس در کشور های خارجی چگونه است؟ + عکسرسم لباس عروس پوشیدن در مراسم ازدواج، معمولا در همه ی کشور های خارجی و متفاوت وجود دارد ولی در همه جا به یک صورت نمی باشد. در این مقاله ما عکس لباس عروس های کشور های مختلف و خارجی را برای تان گردآوری کرده ایم.
مدل های جدید برای تزیین میوه های شب یلداایده های تزیین ساده و شیک میوه های شب یلداپاس داشت و برگزاری شب یلدا به عنوان شب آخر پاییز و آغاز زمستان در طولانی ترین شب سال در فرهنگ ایرانی به عنوان یک رسم باستانی همواره قابل احترام بوده است و بانوان هنرمند ایرانی برای چیدمان و تزیین سفره و میوه های شب یلدا اهمیت زیادی قائلند و با تلفیق هنر و خلاقیت، آثار هنرمندانه ای خلق می کنند.
فوبیای فضای بستهفوبیای فضای بسته چیستفوبیای فضای بسته یا کلاستروفوبیا یک هراس موقعیتی و ترس از مکان های بسته است که بر اثر ترس شدید از فضای تنگ یا شلوغ ایجاد می شود. این امر ممکن است با مواردی چون قفل شدن در یک اتاق بدون پنجره، گیر افتادن در یک آسانسور یا گیر کردن در داخل کمد و....به وجود بیاید. اما میتوان آن را به طور کامل درمان کرد..
نکات مهم و تاثیر گذار در تربیت کودکعوامل تاثیر گذار بر تربیت فرزندعوامل موثر در تعلیم و تربیت کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردارند تاثیر ی که عواملی مانند محیط و وراثت در امر تربیت کودک دارند تا حدود زیادی دارای قابلیت کنترل و مدیریت هستند و والدین می توانند با کسب آگاهی و شناخت از تاثیرات این عوامل آنها را در مسیر درست هدایت کنند.
چگونه در مصرف پول صرفه جویی کنیم؟ + صرفه جویی در هزینه هاترفندهای مهم برای صرفه جویی در هزینه‌های زندگیممکن است بسیاری از ما در مدیریت هزینه های زندگی خود دچار مشکل شویم. حتما گاهی برایتان پیش آمده که قبل از اتمام ماه، حقوقتان را کاملا خرج کرده اید و پولی برای باقی روزها باقی نمانده است. این یعنی یک مشکل بزرگ! پس بهتر است هرچه زودتر با راهکارهای کاهش هزینه‌ی زندگی و مدیریت مخارج روزانه آشنا شوید.
بازگشت اندام بعد از زایمانچگونه بعد از زایمان دوباره لاغر شویم ؟داشتن تناسب اندام بعد از زایمان آرزوی بسیاری از مادران است . آگاهی از نوع تغذیه و فعالیت بدنی مادر بعد از زایمان اهمیت بسیار ی دارد . به همین دلیل مادران باید به موازات انجام یکسری حرکات ورزشی مخصوص ، تغذیه سالمی نیز داشته باشند ، تا به اندام قبل از زایمان خود برگردند .