تهران

شیکترین مدل های دکوراسیون منزل ایرانی + عکس

شیکترین دکوراسیون منزل
ایرانی ها به طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بسیار اهمیت می دهند . به طوری که روزها زمان می گذارند تا شیکترین طرح را برای بخش های مختلف خانه خود پیاده سازی کنند . از این رو در این مقاله از سایت تیجور مجموعه ای از تصاویر شیکترین دکوراسیون منزل ایرانی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد .

دکوراسیون منزل ایرانی شیک

اگر چه سبک های دکوراسیون داخلی اروپایی شیک و جذاب به نظر می رسند . با این وجود افرادی زیادی هستند که دکوراسیون منزل ایرانی را به سبک های دیگر ترجیح می دهند . یکی از مهم ترین عناصری که در تمام خانه های ایرانی به چشم می خورد فرش های ماشینی و دست بافت است که در بخش های مختلف خانه مانند پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه و اتاق نشیمن مورد استفاده قرار می گیرد . بعد از این که مبلمان های راحتی و سلطنتی در انواع طرح ها وارد بازار شدند ، ایرانی ها به استفاده از مبلمان برای نشیمن روی آوردند . همچنین ایرانی ها به استفاده از گل و گیاه و حتی پرورش آنها در خانه های خود علاقه زیادی دارند و سعی دارند بخش های مختلف منزل خود را با گلدان های زیبا تزیین کنند . دکوراسیون اتاق خواب های ایرانی معمولا با سرویس خواب و پرده های ساده و در عین حال شیک طراحی می شوند . یکی از عناصر مهمی دیگری که دکوراسیون منزل ایرانی شیک به آن احتیاج دارد کمدها و بوفه هایی برای نگهداری از وسایل تزیینی یا حتی وسایل ضروری است . کابینت ها از مهم ترین عناصر آشپزخانه می باشد و چون در معرض دید قرار دارند باید به بهترین نحوه طراحی شوند . در آشپزخانه های ایرانی علاوه بر کابینت ها ، معمولا یک میز ناهارخوری قرار می گیرد و کف آشپزخانه با فرش پوشیده می شود . اما میان همه این عناصر از نظر رنگ ، سبک و مدل باید هماهنگی وجود داشته باشد . به همین دلیل  ما تصمیم گرفتیم در این بخش از سایت تیجور جدیدترین و شیکترین دکوراسیون منزل ایرانی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید از آنها ایده بگیرید و در نهایت بهترین طرح را برای دکوراسیون داخلی خانه های خود پیاده سازی کنید .

 

منزل ایرانی شیک
طراحی منزل ایرانی شیک

ست لباس راحتی پدر و پسر مدل ژاکلین - برند مادر ست لباس راحتی پدر و پسر مدل ژاکلین - برند مادر سبد فلزی چند منظوره والریا سبد فلزی چند منظوره والریا

 

دکوراسیون ایرانی شیک
مدل دکوراسیون ایرانی شیک

 

منزل ایرانی شیک
عکس منزل ایرانی شیک


 

شیکترین مدل های دکوراسیون
شیکترین مدل های دکوراسیون منزل ایرانی 

 

اتاق خواب شیک
طراحی اتاق خواب شیک

 

اتاق کار شیک
طراحی اتاق کار شیک

 

اتاق ناهارخوری شیک ایرانی
طراحی اتاق ناهارخوری شیک ایرانی

 

دکوراسیون اتاق شیک و جدید
طراحی دکوراسیون اتاق شیک و جدید

 

اتاق خواب شیک و مدرن
طراحی اتاق خواب شیک و مدرن

 

دکوراسیون منزل ایرانی شیک و خاص
خاص ترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

مطلب مفید بود؟
1
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی