تهران

درگذشت سیامک اطلسی بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان

درگذشت سیامک اطلسی
سیامک عباسی بازیگر و دوبلور خوب کشورمان دقایقی پیش به تاریخ چهارم مهرماه 1400 در سن 85 سالگی بر اثر ابتلا به کرونا ویروس در بیمارستان درگذشت. ضمن تسلیت درگذشت این هنرمند، بیوگرافی و عکس‌های ایشان را در ادامه خواهید دید. همراه ما باشید.

درگذشت سیامک اطلسی بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان فرمانیه تهران

سیامک اطلسی هنرمند توانمند کشورمان امروز به تاریخ چهارم مهرماه 1400 لحظاتی قبل که به علت بیماری کرونا در بیمارستان بستری بود، در سن 85 سالگی درگذشت. او که متولد چهارم تیر ماه 1315 در شهر ارومیه بود، هنرمندی توانا هم زمان در عرصه صداپیشگی (دوبلوری) و بازیگری بود. مدرک سیامک انصاری دیپلم و گاه گاهی کار نویسندگی و کارگردانی را هم انجام می‌داد.

درگذشت سیامک اطلسی
درگذشت سیامک اطلسی

سطل آشغال و دستمال کاغذی سطل آشغال و دستمال کاغذی تخفیف نمایندگی تشک زست مرزداران، اقساط، حمل رایگان تخفیف نمایندگی تشک زست مرزداران، اقساط، حمل رایگان

اطلسی در سال 1342 کارهای هنری خود را در استودیو شاهین فیلم شروع کرد و سپس با پیشنهاد یک کارگردان وارد بازیگری شد و در سال 1350 در فیلم مردان خشن بازی کرد و درخشید.

اطلسی بعد از آن علاوه بر دوبله به کار بازیگری در چندین فیلم سینمایی و سریال در نقش‌های شاخص و متفاوتی بازی کرد که ماندگارترین آن‌ها به ترتیب بازی، آنسوی آتش، دوران سرابی، گل سرخ، پدرسالار و مختارنامه بود. یکی از مهم‌ترین نقش‌های اطلسی نقش بختیار بود که در سریال معمای شاه به خوبی نقش آفرینی کرد. ناگفته نماند که اکثر افراد، سیامک اطلسی را با دو نقش ماندگار سردار سپاه شام در مختارنامه و عموی مهربان راننده تاکسی سریال پدر سالار به یاد دارند.

برای اطلاع از بیوگرافی، زندگینامه، عکس‌های قدیمی و تمام آثار هنری سیامک اطلسی لینک زیر را دنبال کنید:

بیوگرافی کامل سیامک اطلسی، همسر و فرزندان + عکس

بیوگرافی سیامک اطلسی
سیامک اطلسی در پدر سالار
سیامک اطلسی
سیامک اطلسی در سریال معمای شاه

مطلب مفید بود؟
1
0
اشتراک گذاری:
مطالب پیشنهادی
تیشرت و شلوار دخترانه مدل رزیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل هانیتیشرت و شلوار زنانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل جولیتیشرت و شلواردخترانه راحتی مدل میکاتیشرت و شلوارک پسرانه مدل ویلوتیشرت و شلوارک مردانه مدل تامیتیشرت و شلوارک پسرانه راحتی مدل فاستر