تهران
درمان موثر جوش سر سیاه بینی و پیشانیراه حل اساسی برای درمان جوش سر سیاه بینی و پیشانیمی‌دونید درمان جوش‌های سر سیاه چجوریه؟ جوش‌های سر سیاه مخصوصا روی بینی همیشه ظاهری آزار دهنده دارند. برای درمان این دانه‌های سیاه رنگ می‌توانید از درمان‌های خانگی و طبیعی استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا راه حل اساسی درمان این جوش‌ها را یاد بگیرید.
تبخال و درمان آنعلت تبخال زدن و درمان آن را در تیجور بخوانیداحتمالا تجربه تبخال در ناحیه لب را داشته‌اید و می‌دانید که واگیردار و بسیار دردناک است. تبخال لب توسط ویروس "هرپس" به وجود می‌آید. اما باید بدانید که برای درمان تبخال هم داروهای شیمیایی و هم روش‌های سنتی و خانگی وجود دارد که در کمترین زمان ممکن می‌توانید از این روش‌ها برای درمان استفاده کنید.
راهکارهای درمان اضطراب کودکانراهکارهای درمان اضطراب کودکانکودکان مضطرب بیش از هر کودک دیگر نیاز به حمایت خانواده ها دارند. اگر به استرس کودک توجهی نشده و عادی تلقی شود، ضرر زیادی متوجه آینده او خواهد شد. بنابراین در این مقاله، ما راهکارهای درمان اضطراب کودکان را به شما پیشنهاد میدهیم تا از آنها بهره ببرید.
آشنایی با زنجبیل و خواص آنآشنایی با زنجبیل و خواص درمانی آندر زمان قدیم به زنجبیل ، زنجفیل یا شنگویر و یا ژنگویر می گفتند . در گذشته از زنجبیل عنوان ادویه ی آشپزی و یا داروی گیاهی استفاده می کردند . زنجبیل کاربردهای متنوعی دارد و بسیاری از بیماری ها را می توان به کمک آن درمان کرد . در این بخش درباره ی خواص درمانی زنجبیل بیشتر می خوانید .
افراد سیگاری چگونه بهداشت دهان و دندان را رعایت کنند؟افراد سیگاری چگونه بهداشت دهان و دندان را رعایت کنند؟اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که سیگار و قلیان استفاده می‌کنید باید بدانید که تنباکوی موجود در آن‌ها باعث آسیب‌ جدی به دندان و دهان می‌شود. از جمله عوارض شایع دهان و دندان می‌توان به پوسیدگی دندان و التهاب لثه اشاره کرد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا از نحوه رعایت بهداشت دهان آگاه شوید.
زمان مناسب برای گرفتن کودک از پوشکبهترین زمان برای از پوشک گرفتن بچه کی هست؟استفاده از پوشک بچه حدودا تا دو سه سالگی کودک ادامه دارد. برای بیشتر مادران تعیین زمان مناسب گرفتن کودک از پوشک یک دغدغه جدی محسوب می شود. اینکه چه زمانی کودک آمادگی لازم را برای جدا شدن از پوشک دارد و این کار چگونه انجام می شود مطالبی هستند که در این مطلب به آنها پرداخته می شود.