تهران
خسرو سینایی خالق من ایران را دوست دارم درگذشتخسرو سینایی به دلیل بیماری کرونا درگذشتخسرو سینایی خالق آثاری چون من ایران را دوست دارم و فیلم عروس آتش و هیولای درون در اثر ابتدا به بیماری کرونا درگذشت
شوکه بزرگ به هواداران پرسپولیسخبر بد برای سرخابی ها پس از قهرمانی + عکسباشگاه پرسپولیس که باید بدهی خود را به برانکو پرداخت می کرد از این کار صرف نظر کرد و تصمیم گرفت این بدهی را به صورت اقساط پرداخت کند که با مخالفت برانکو و وکیل او روبرو شدند
هشتمین آزمون استخدام 45 هزار نفری وزارت بهداشتاستخدام وزارت بهداشت در سال 99معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: 45هزار نفر در هشتمین مرحله آزمون عمومی در دستگاه های اجرایی به استخدام دولت در می آیندکه از آن 45 هزار نفر، 7 هزار نفر آن ها در وزارت بهداشت و مابقی در سایر دستگاههای اجرایی استخدام می شوند.
تحلیل بورسوضعیت بورس در هفته‌ای که گذشتدر هفته‌ای که گذشت، نوسانات بورس و افت شاخص‌های بورسی تمام سهامداران را شوکه کرد. با تحلیل وضعیت بورس از دید کارشناسان خبره این سازمان با تیجور همراه شوید تا از آخرین اخبار تغییرات بورس اوراق سهام‌دار مطلع شوید.
درگذشت بازیگر قدیمی بهمن مفیدبهمن مفید درگذشت+علت فوتخواهرزاده بهمن مفید (یاشار صمیمی مفخم) گفت: بهمن مفید طی یک سال گذشته به علت سرطان ریه تحت مراقبت پزشکی بود که در روز 26 مرداد ماه در سن 78 سالگی در منزل خود در تهران بود در گذشت.
آلودگی هواوضعیت خطرناک آلودگی هوای تهرانامروز برای پنجمین روز متوالی هوای تهران برای تمامی گروه‌ها و افراد جامعه خطرناک و در وضعیت قرمز و هشدار قرار گرفت. بر اساس اعلام خبرگزاری‌های رسمی کشور، دلیل آلودگی هوا علاوه بر سوخت مازوت و آلاینده‌ها، سوخت گازوئیلی برخی نیروگاه‌ها نیز اعلام شد.