• ورود
  • ثبت نام
  • فراموشی رمز عبور
  • ثبت نام
  • تایید موبایل
تصویر امنیتی
ارسال کد فعال سازی به:
شماره موبایل :
ارسال مجدد کد تایید
  • فراموشی رمز عبور
  • تایید کد
تصویر امنیتی
شماره موبایل :

قوانین و مقررات کلی تیجور

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از خدمات تی جور را دارند، می بایست این توافقنامه را بطور کامل مطالعه نموده و سپس اقدام به عضویت در سایت نمایند، عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط و قوانین عنوان شده در تی جور می باشد. بطور کلی دو دسته کاربر می توانند در تی جور عضو شوند. دسته اول صاحبان کسب و کار می باشند که می خواهند کالا یا خدمتی را به مشتریان عرضه کنند و جهت جذب مشتری از ابزارها و امکانات تی جور استفاده می نمایند. که از این پس در این سند آنها را صاحبان کسب و کار می نامیم و دسته دوم کاربرانی هستند که به دنبال پیدا نمودن تامین کنندگان مطلوب کالا یا خدمات با شرایط و شاخص های مد نظر خود می باشند، که در این سند آنها را کاربران عمومی یا مشتری می نامیم. بدیهی است که کلیه صاحبان کسب و کار  از امکانات کاربران عمومی نیز بهره مند می باشند.
ماده 1- جهت استفاده از خدمات تی جور لازم است بازدید کنندگان در سیستم عضو شوند. برای اطلاع از جزییات عضویت اینجا را کلیک کنید.
ماده 2-  کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند در تی جور عضو شوند. برای صاحبان کسب و کار اریه مدارک کسب و کار در مراحل بعدی به منظور ارایه خدمات بهتر الزامی می باشد. عضویت در تی جور به منزله پذیرش کلیه قوانین  تیجور می باشد.
تبصره 1- عضویت در تی جور رایگان می باشد.
تبصره 2-  کلیه کاربران اعم از کاربران عادی و صاحبان کسب و کار لازم است توسط تی جور تایید گردند. در صورت عدم تایید کاربر امکان استفاده از خدمات تی جور برای کاربران میسر نمی باشد.
تبصره 3- کاربران عضو در تیجور باید در حفظ نام کاربری و کلمه عبور خود کوشا باشند. در صورت که کاربر کلمه عبور خود را فراموش کند می تواند از قسمت بازیابی رمز عبور نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نمایند.
ماده 3- صاحبان کسب و کار موظف هستند اطلاعات خود را به صورت صحیح در سیستم وارد کنند. کارمندان تیجور جهت اعتبار سنجی صحت اطلاعات وارد شده توسط صاحبان کسب و کار اطلاعات وارد شده را بررسی نموده و در صورت وجود مغایرت، مراتب را به اطلاع صاحب کسب و کار می رسانند تا در یک بازه زمانی مشخص نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایند.
تبصره 4- تا زمانی که اطلاعات کاربر مغایرت داشته باشد عضویت کاربر تایید نمی گردد و امکان استفاده از خدمات تی جور میسر نمی باشد.
ماده 4- صاحبان کسب و کار می توانند جهت اطلاع رسانی نسبت به ثبت اطلاعات آگهی های مربوط به کالا یا خدمات خود در تی جور اقدام نمایند. ثبت اطلاعات در حال حاضر در قالب آگهی تخفیف کالا یا خدمت ، کپن تخفیف و tbon فراهم گردیده است. بدین معنی که صاحب کسب و کار اگر بخواهد بر روی کالا یا خدمات خود تخفیف یا پیشنهاد فروش ارایه دهد می تواند تخفیف خود را به صورت کلی و بر اساس نوع کسب و کار در تی جور ثبت نماید. کارمندان تی جور پس از بررسی اطلاعات ثبت شده نسبت به تایید آنها اقدام می نمایند. تخفیف های ثبت شده در سیستم پس از تایید در صفحات مختلف سیستم تی جور و بر روی نقشه با توجه به موقعیت جغرافیایی قابل نمایش می باشد.
تبصره 5-فرایند تایید تخفیف ها به صورت رفت و برگشتی بین کارمندان تیجور و صاحب کسب و کار و از طریق سیستم صورت می پذیرد و تا زمانی که اطلاعات ثبت شده اصلاح و تایید نگردد قابل نمایش در سیستم نخواهد بود.
تبصره 6- مسوولیت صحت و واقعی بودن اطلاعات ثبت شده  بر عهده صاحبان کسب و کار می باشد. البته تا جایی که امکانپذیر باشد روال های صحت سنجی اطلاعات ثبت شده توسط کارمندان تی جور انجام می پذیرد. هر زمانی برای تیجور مشخص گردد که اطلاعات ثبت شده واقعی و درست نبوده است، این حق را برای خود محفوظ می داند که به صلاحدید خود با کاربران متخلف برخورد نموده و نسبت به تعلیق یا بستن حساب های آن ها اقدام نماید.
ماده 5- تی جور هیچ گونه مسوولیتی در قبال خرید کالا یا خدمات کاربران از صاحبان کسب و کار ندارند و مسوولیت صحت معامله بر عهده طرفین می باشد.
ماده 6- به منظور ارائه خدمات بهتر به کاربران و ارتقای سلامت فضای کسب و کار و ایجاد یک فضای رقابتی، کاربران عمومی تی جور می توانند در صورت مراجعه حضوری به محل کسب و کار و مقایسه نتایج و نحوه ارایه  خدمات با اطلاعات ثبت شده توسط صاحبان کسب و کار، نسبت به انعکاس نتایج در تیجور به صورت امتیاز دهی یا گزارش تخلف اقدام نمایند. بدیهی است که نتایج امتیازات و گزارشات کاربران در رتبه بندی صاحبان کسب و کار در تی جور بسیار موثر می باشد.
تبصره 7: تیجور همواره از مالکیت معنوی دیگران و قوانین کپی رایت حمایت می کند. در صورتی که هر یک از فروشندگان از رعایت قوانین کپی رایت عدول نمایند و از علایم تجاری، مقالات و ایده ها، تصاویر و ویدیو  و سایر دارایی های معنوی متعلق به دیگران استفاده نمایند باید مجوز های لازم را ارایه نمایند. در صورتی که توسط مالکین اصلی این موارد گزارش و اثبات شود محدودیت های لازم در خصوص فروشندگان متخلف در تیجور اعمال خواهد شد. 
تبصره 8-  هرکاربر عمومی برای هر تخفیف ثبت شده می تواند امتیاز ثبت نماید و یا امتیاز داده شده قبلی خود را ویرایش نماید.
تبصره 9-  هر کاربر عمومی می تواند هر صاحب کسب و کار را فقط یک بار گزارش نماید یا گزارش قبلی خود را لغو نماید.
تبصره 10- هر کاربر هر تخفیف یا صاحب کسب و کار را فقط می تواند یک بار لایک نموده یا لایک خود را لغو نماید.
ماده 7-  اطلاعاتی که صاحبان کسب و کار در سیستم تیجور ثبت می کنند نباید شامل اطلاعات ممنوعه مطابق با قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران مانند توهین، تبلیغ منفی بر علیه اشخاص یا نهادها، تصاویر مستحجن، مطالب سیاسی و ... باشد.
ماده 8-  کالا یا خدمتی که صاحبان کسب و کار نسبت به ثبت اطلاعات آنها در تیجور اقدام می نمایند نباید جزو کالا های ممنوعه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و نهاد های نظارتی باشد. مانند مشروبات الکلی، مواد مخدر، داروهای روانگردان و ...